برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


در همایش کنکاش موانع تولید ملی مطرح شد: آزادی اقتصادی لازمه توسعه اقتصادی

اخبار مدیراناقتصاد کلاندر همایش کنکاش موانع تولید ملی مطرح شد: آزادی اقتصادی لازمه توسعه اقتصادی

دوره دیجیتال مارکتینگ

در همایش کنکاش موانع تولید ملی مطرح شد: آزادی اقتصادی لازمه توسعه اقتصادی

میزان تولید ناخالص داخلی (GDP) در هر کشور ارتباط مستقیم با شاخص‌های آزادی اقتصادی دارد و بنابراین برای رسیدن به یک کشور توسعه یافته باید نسبت به ارتقای شاخص‌های آزادی اقتصادی بیش از گذشته تلاش کرد.

رییس هیئت مدیره کنفدراسیون صنعت ایران با تاکید برایجاد فضای مناسب کسب و کار و رفع مشکلات فعالان عرصه صنعت و تولید از مسئولان خواست تا حمایت‌های بیشتری را برای رونق بخشی هرچه بیشتر به این بخش از اقتصاد کشور به عمل آورند.

محسن خلیلی عراقی درهمایش کنکاشی پیرامون دلایل و علل ریشه‌ای موانع و مشکلات مزمن تولید ملی، افزود: دراین حوزه تقویت بخش خصوصی و تعامل بیشتر دولتمردان و مسئولان برای توسعه همه جانبه کشور حائز اهمیت است.

وی گفت: برای افزایش هر چه بیشتر سهم صنعت در تولید ملی نیازمند پشتوانه‌ها وحمایت‌های بیش از پیش دست اندرکاران و سیاستمردان هستیم چرا که ظرفیت‌ها و فرصت‌های تولیدی و صنعتی بسیار بالاست اما برای پیشرفت در عرصه‌های مختلف نیازمند حمایت آن‌ها هستیم.

خلیلی عراقی توسعه منابع انسانی، ‌ارتقاء بهره وری و تعالی سازمانی و توانمند سازی بخش صنعت و تولید را در گرو توجه به خواسته‌ها و نیازهای فعالان دراین عرصه منوط دانست.

به گفته وی برای داشتن اقتصادی بدون اتکاء به نفت باید به دنبال راه حل‌های دیگر بود که دراین میان بخش صنعت و تولید می‌تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

حسین ساسانی دبیرکل کنفدراسیون صنعت ایران نیزدر این همایش گفت: برگزاری این گونه همایش‌ها بهترین فرصت برای شناسایی مشکلات بخش صنعت و ریشه یابی و ارایه راه حل برای آن‌ها است.

وی با بیان اینکه پس از جمع بندی دیدگاه‌ها، ‌نقطه نظرات، ‌مشکلات و راه حل‌ها در قالب بیانیه‌ای در روز ملی صنعت ومعدن انتشار خواهد یافت ابراز امیدواری کرد این همایش بتواند هر چند اندک در راستای رفع مشکلات و موانع تولید در این بخش از اقتصاد کشور موثر واقع شود.

ساسانی اظهار داشت: به هر میزان شاخص‌های آزادی اقتصادی بالا‌تر باشد میزان نوآوری و کارآفرینی در کشور‌ها بالا‌تر خواهد بود.

وی همچنین افزود: میزان تولید ناخالص داخلی (GDP) در هر کشور ارتباط مستقیم با شاخص‌های آزادی اقتصادی دارد و بنابراین برای رسیدن به یک کشور توسعه یافته باید نسبت به ارتقای شاخص‌های آزادی اقتصادی بیش از گذشته تلاش کرد.

منبع: پول نیوز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام