برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

درصد استفاده از پلتفرم های آنلاین مختلف توسط بزرگسالان آمریکایی

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیدرصد استفاده از پلتفرم های آنلاین مختلف توسط بزرگسالان آمریکایی

دوره دیجیتال مارکتینگ

درصد استفاده از پلتفرم های آنلاین مختلف توسط بزرگسالان آمریکایی

بررسی‌های اخیر ارائه شده در خصوص میزان محبوبیت شبکه‌های اجتماعی در میان بزرگسالان آمریکایی حاکی از آن است که دو شبکه محبوب فیسبوک و یوتیوب بیشترین کاربر را دارند.

به گزارش خبرنگار اقتصادآنلاین، در حالی که بسیاری از فناوری‌های بزرگ، اعتبار و اعتماد خود را در نگاه عموم از دست داده‌ اما کاربران زیادی را از دست نداده‌اند.

بر اساس بررسی‌های صورت گرفته توسط مرکز آماری Pew، بین سال‌های 2012 تا 2015، تعداد کاربران بزرگسال در ایالات متحده، در پلتفرم‌های مورد بررسی، رشد نسبتا متعادلی را تجربه کرده است. از سال 2016 تا 2019، این روند رشد کاربران، تقریبا خنثی بوده و تغییر آنچنانی نداشته است. در حال حاضر، شبکه‌های اجتماعی فیسبوک و یوتیوب، بیشترین کاربر را در ایالات متحده دارند. تقریبا به طور میانگین، هفت نفر از هر ده نفر، از فیسبوک و حدودا سه چهارم بزرگسالان آمریکایی از یوتیوب استفاده می‌کنند.

در ادامه، قابل ذکر است که برنامه اجتماعی اینستاگرام تنها استثنا در این روند بوده که در طول سال‌های 2016 تا 2019، حدود 32درصد افزایش کاربر داشته است. این شبکه همچنین در میان نوجوانان، طرفداران بسیاری دارد.

در نمودار ارائه شده، درصد تعداد کاربران بزرگسال آمریکایی  از سال 2012 تا 2019 که از پلتفرم‌های نام برده شده استفاده می‌کنند را مشاهده می‌کنید؛

 

درصد استفاده از پلتفرم های آنلاین مختلف توسط بزرگسالان آمریکایی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام