برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


معرفی سیستم جدید گوگل برای پرداخت آنلاین

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیمعرفی سیستم جدید گوگل برای پرداخت آنلاین

دوره دیجیتال مارکتینگ

معرفی سیستم جدید گوگل برای پرداخت آنلاین

گوگل، غول فناوری دنیا، اخیراً سیستم جدیدی را برای پرداخت آنلاین طراحی کرده است که tap to pay نامیده می شود و قادر است به فرآیندهای پرداختی سرعت بخشد.

به نقل از ایتنا، این شرکت برای ساعت‌های هوشمند خود برنامه‌های ویژه گوناگونی را طراحی کرده است که قسمتی از اپلیکیش ها به سامانه کیف پول آنلاین گوگل مربوط است.

افزون بر این، سیستم جدیدی توسط این غول فناوری دنیا طراحی شده است که مخصوص سامانه های خرید آنلاین است و بر اساس آن می‌توان با نزدیک کردن دستگاه به ترمینال پرداخت پول، تراکنش را به موفقیت انحام داد!

معرفی سیستم جدید گوگل برای پرداخت آنلاین

کمپانی گوگل اکنون در حال انجام آزمایش بر روی این سیستم نوپا است تا بتواند مشکلات احتمالی آن را پیدا کرده و آن ها را رفع کند و به همین علت نیز نمی‌توان توقع داشت که این سیستم بدون ایراد باشد.

آخرین نسخه سیستم خدمات پرداختی گوگل یا همان گوگل پی که شماره ۱۰.۰ این سامانه است، در آینده ای خیلی نزدیک، به این فناوری مجهز خواهد شد تا مرحله آزمون میدانی برای آن نیز صورت گیرد.

قابل ذکر است که دستگاه‌هایی که اندروید ۴.۴ به بالا بر روی آن ها نصب است، می‌توانند از این مزیت برخوردار گردند.

معرفی سیستم جدید گوگل برای پرداخت آنلاین

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام