برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

پورتال ملی ایران کد راه اندازی شد

اخبار مدیرانفناوری اطلاعات و تکنولوژیپورتال ملی ایران کد راه اندازی شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

پورتال ملی ایران کد راه اندازی شد

احمد غلامزاده در سخنانی گفت: با راه اندازی این پرتال این امکان به وجود آمده که اطلاعات مربوط به کلیه محصولات در یک بانک مرجع در دسترس عموم مردم قرار گیرد.

وی عنوان کرد: راه اندازی این پرتال به آدرس www.iran-code.ir یکی از مزایای ایران کد است.

وی با اشاره به اینکه، پیش از آغاز این طرح و فرایند کد گذاری کالا‌ها امکان راه اندازی چنین پرتالی وجود نداشت، افزود: اطلاعات مربوط به این تعداد کالا با یک استاندارد مشخص و به دو زبان انگلیسی و فارسی بر روی این پرتال ملی قرار گرفته است.

مدیر عامل مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران، اولین مزیت راه اندازی پرتال ملی کالا را فراهم آوردن امکانی برای معرفی توانمندی‌های ملی در حوزه تولید دانست و افزود: از سوی دیگر این پرتال امکانی را فراهم می‌کند که بدانیم در حوزه تولید چه میزان کالای ساخت ایران داریم و بر این اساس می‌توانیم توانمندی‌ها در این حوزه را شناسایی کنیم.

وی همچنین به اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آن‌ها در امر صادرات اشاره کرد و تصریح کرد: طرح یک فوریتی این قانون پس از تصویب در مجلس به شورای نگهبان رفته که این شورا طرح را بنا به دلایلی اعاده کرده است و این طرح دوباره به کمیسیون صنایع و معادن بازگشته است.

وی گفت: ایران کد در فرایند مدیریت کیفیت واردات تاکنون برای 700 هزار قلم کالای وارداتی کد ملی صادر کرده است که از این تعداد صرفا 35 هزار کد ملی در سه ماه اول سال در فرآیند مدیریت کیفیت مورد بهره برداری قرار گرفته است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام