برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


سمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیسمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

سمینار آموشی مثل قهرمان ها فکر کن با الکساندر جورجینیا برگزار می شود

الکساندر جورجینیا اینکلمان که در آبان ماه امسال اولین کتاب خود را با ترجمه سید حمیدرضا عظیمی و با نام قطب نمای موفقیت در ایران ترجمه و منتشر نمود، پس از مراسم رونمایی از این کتاب همان طور که مقرر گردیده بود، در روز جمعه 10 اسفند 1397 سمینار مثل قهرمان ها فکر کن را برگزار خواهد نمود. این سمینار در مرکز آموزشهای تخصصی دانشگاه علامه طباطبایی واقع در خیابان توانیر برگزار خواهد شد.

اولین سمینار الکساندر جورجینیا در تهران

به گزارش سرویس خبر پایگاه اطلاع رسانی صنعت، هزینه های این سمینار توسط موسسه اینلکلمان آلمان پرداخت گردید و حضور در این سمینار به همراه مدرک موسسه اینکلمان و همچنین پذیرایی ناهار و میان وعده رایگان است.

ثبت نام در این سمینار از 1 اسفند آغاز شد و در همان روز نخست ظرفیت سمینار تکمیل گردید، و اکنون صرفاً لیست رزرو در حال دریافت است. شما نیز می توانید با تکمیل این فرم در لیست رزرو قرار گیرید که در صورت انصراف هر یک از عزیزان، از دبیرخانه با شما تماس خواهند گرفت تا برای روز سمینار دعوت شوید.

سمینار مثل قهرمان ها فکر کن

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام