برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 26 مرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


آشنایی با شرکت صنایع کوپله رعد، با سابقه‌ای ۳۰ ساله

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیآشنایی با شرکت صنایع کوپله رعد، با سابقه‌ای ۳۰ ساله

دوره دیجیتال مارکتینگ

آشنایی با شرکت صنایع کوپله رعد، با سابقه‌ای ۳۰ ساله

تامین و تجهیز انواع دستگاه های دیزل‌ژنراتور با برند جهانی

زمانی که صحبت از محصولی چون دیزل‌ژنراتور می شود، ممکن است این پرسش برای ما پیش بیاید که کاربردهای اصلی آن چیست؟

در پاسخ به این پرسش باید گفت که دیز‌ل‌ژنراتورها، چه گازوئیل سوز و چه گاز سوز، یکی از نیازهای مبرم صنایع، مراکزداده، مگامال‌ها، هتل‌ها، مراکز درمانی، منازل و دیگر مکان‌ها، در تامین نیروی پشتیبان برق به شمار می‌آیند. یکی از شرکت‌های نسل اولی که با بیش از ۳۰ سال سابقه، در تامین و عرضه این محصول فعالیت پویا دارد، شرکت صنایع کوپله رعد می‌باشد. شرکتی که در این فرصت، بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

 

صنایع رعد

 

بهره‌مندی از دانش روز

شرکت صنایع کوپله رعد در بسیاری از پروژه‌های خود، کمک به ایجاد آرامش بیشتر متقاضیان در صنعت تامین برق اضطراری داشته است. در مدت‌زمان فعالیت خود توانسته است، با شعار اصلی خدمت صادقانه، جایگاهی ویژه‌ای در جامعه صنعتی پیدا کند. این شرکت که از نعمت حضور کارشناسان مجرب و توانا برخوردار است، چشم‌اندازی به وسعت آینده‌ای درخشان در به کمال رساندن تامین و عرضه این محصول را برای خود انتخاب کرده است. بهره‌مندی از دانش روز و مطالعه همه‌جانبه رشد این صنعت در اقصی‌نقاط جهان از سوی متخصصان این شرکت، اکنون به مرحله‌ای از بلوغ رسیده است که می‌توان از آن به عنوان پیشروترین شرکت در تامین و عرضه دستگاه‌های دیزل‌ژنراتور نام برد.

 

از امتیازات ویژه شرکت صنایع کوپله رعد

کارشناسان و متخصصان شرکت صنایع کوپله رعد، علاوه بر تامین و ارائه خدمات پس از فروش دستگاه‌های دیزل ژانراتور در انواع مختلف، همراهانی همیشگی در تمامی مراحل مورد نیاز اعم از بررسی نیاز و خواسته یک پروژه در قالب مشاوره‌های مهندسی، تجزیه و تحلیل درخواست و ارائه مناسب‌ترین پیشنهاد فنی و مالی مبتنی بر تحلیل‌های دقیق و برآوردهای محاسباتی مطمئن حضور دارند. متخصصین شرکت صنایع کوپله رعد ضمن درنظر گرفتن مناسب‌ترین راهکارهای مهندسی و ایده‌آل‌ترین مسیرهای نصب و راه‌اندازی، متقاضیان را تا کسب رضایت کامل در انتهای یک پروژه همراهی می‌کند.

نوآوری و نظم

شرکت صنایع کوپله رعد، شرکتی مشتری‌مدار است و بر همین اساس، در طول فعالیت خود، مواردی را در جهت تکریم مشتری در نظر گرفته است که در نوع خود کم‌نظیر است. این شرکت که رضایت مشتری را به عنوان یکی از امتیازات خود انتخاب کرده، رسیدن به جایگاهی درخور توجه برای رفع نیازهای پشتیبانی برق را بزرگترین ماموریت خود اعلام می‌کند. برای آشنایی بیشتر با سازوکار این شرکت، از نوع فعالیت‌های گسترده آن به این شرح، اطلاع پیدا کنید:

·        تامین و تجهیز دستگاه‌های دیزل ژنراتور  به صورت کوپله ایران و کوپله فابریک

·        تامین و تجهیز دیزل ژنراتورهای برند ولووپنتا، کامینزپاور، پرکینز، بادووین و دیگر برندها

·         طراحی و اسمبل انواع تابلو کنترل سنکرون، پارالل، چنج‌آور

·        طراحی و ساخت کاناپی مهار صدای دستگاه‌های دیزل ژنراتور

·        آنالیز و تحلیل توان مصرفی توسط کارشناسان

·        مشاوره منطق عملکرد پروژه

·        مشاوره در راستای انتخاب برند دیزل ژنراتور مطابق با نوع پروژه

·        فاز اجرایی و ارائه مستندات جهت آماده‌سازی محل نصب، انجام کابل‌کشی و استاندارد‌سازی اتاق دیزل

·        بارگیری و حمل دستگاه به محل نصب و استقرار دستگاه با نظارت کارشناسان شرکت

·       نظارت نصب اگزوز و کانال هواکشی و دیگر خدمات لازم

·        نظارت کلی قبل از استارت دستگاه

·        استارت دستگاه و انجام تست و مانور در محل پروژه

 

صنایع رعد

خدمات ویژه پشتیبانی پس از فروش

شرکت صنایع کوپله رعد، با پشتوانه دانش تخصصی به‌روز، علاوه بر ایجاد بهترین تسهیلات جهت خرید دیزل ژنراتورهای مختلف، نوعی از پشتیبانی منحصر به فرد را نیز دارد. دانش تخصصی و ارائه مشاوره‌های صادقانه و مهندسی به همراه تجربه و سابقه طولانی در پروژه‌های مختلف سازمان‌های بزرگ و کوچک و همچنین صداقت و تعهد در زمان‌بندی تحویل و نصب محصول، این شرکت را به عنوان برندی خوشنام و قابل اطمینان در صنعت برق اضطراری به جامعه مخاطب خود شناسانده است. شرکت صنایع کوپله رعد، طبق مقرراتی که همواره به آن‌ها پایبند بوده است، کلیه محصولات خود را برای مدت‌زمان طولانی، طبق دستورالعمل‌های مندرج در دفترچه گارانتی ضمانت می‌کند و ارائه خدماتی به این شرح را نیز، بر دیگر خدمات خود افزوده است:

·        ایجاد و تنظیم شرایط کارکرد استاندارد دستگاه

·        تامین قطعات یدکی و پشتیبانی فنی

·         تمدید دوره گارانتی

·        معاینه فنی دوره‌ای

·         انعقاد قرارداد‌های نظارت بر نگهداری

·         تامین قطعات و لوازم مصرفی

·         تامین قطعات یدکی اصلی

آموزش‌ نکات کلیدی استفاده از دستگاه

یکی از مواردی که غالبا از سوی بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات صنایع گوناگون نادیده گرفته می‌شود، بحث مهم آموزش و افزودن بر اطلاعات بهره‌وری مصرف کنندگان است. شرکت صنایع کوپله رعد، با برداشتن قدمی موثر در این راه، تاکنون توانسته است علاوه بر جلب اعتماد مشتریان خود، نوعی تعامل سازنده مابین شرکت و درخواست کنندگان ایجاد کند. کارشناسان این شرکت در پایان عملیات تهیه و حمل و نصب دیزل‌ژنراتورها در مراکز مختلف، تلاش بر افزودن اطلاعات متقاضی را نیز در دستور کار قرار داده‌اند. این کارشناسان، علاوه بر ایجاد دانش نوع نگهداری دستگاه، رفع عیوب احتمالی کوچک بدون حضور مکانیک‌ها را نیز آموزش می‌دهند.

صنایع رعد

محصولات آماده فروش

تیم تحقیقاتی شرکت صنایع کوپله رعد، ضمن ردیابی نیازهای کشور پیرامون تامین دیزل‌ژنراتورها با کاربری‌های گوناگون، محصولاتی را از بزرگترین شرکت‌های تولیدی جهانی تامین و عرضه کرده است که استفاده از آنها علاوه بر آسانی و سهولت دستیابی به قطعات، در ردیف مشهورترین‌ها هستند. متقاضیان با راهنمایی‌های لازم تیم کارشناسی فروش می‌توانند محصولاتی چون دیزل ژنراتور ولوو ، دیز‌ل ژنراتور پرکینز، دیزل ژنراتور لوول، دیزل ژنراتور دویتس، دیزل ژنراتور کامینز پاور، دیزل ژنراتور کاترپیلار، دیزل ژنراتور ولوپنتا و ده‌ها محصول جهانی دیگر را تهیه کنند.

آشنایی با تیم مدیریت شرکت صنایع کوپله رعد

شرکت صنایع کوپله رعد، که در فرصت‌های دیگر با جزئیات بیشتر‌ی از فعالیت آن آشنا خواهیم شد، موفقیت خود را مرهون تیمی فوق تخصصی در زمینه‌های مختلف کاری است که آشنایی با نام آنها، متقاضیان را در جهت اعتماد بیشتر به محصولات یاری می‌کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت  https://rcipower.com/about/ مراجعه نمایید.

 

صنایع رعد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام