برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


خبر خوب رئیس صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیخبر خوب رئیس صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

دوره دیجیتال مارکتینگ

خبر خوب رئیس صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

برچسب ها: اقتصاد

به گزارش روابط عمومی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز، رئیس کل صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز در حاشیه اولین همایش سلامت و بهداشت روان خانواده که با حضور اعضای این صندوق برگزار شد خبر از اصلاح و به روزرسانی آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های این صندوق داد.

محمد نیکفر رییس کل صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز، ضمن برشمردن مزایای فعلی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز، در مقایسه با سایر صندوق‌های بازنشستگی، اظهار داشت: با توجه به گذشت بیش از چهار دهه از فعالیت موفقیت آمیز صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز و نظر به تغییر شرایط اقتصادی جامعه، به نظر می‌رسد که قوانین و آیین‌نامه‌های این صندوق جهت مطابقت با واقعیات اقتصادی و شرایط امروز جامعه باید به روزرسانی شده و بهبود یابد.

صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

وی افزود:  مدتی است که مطالعات در زمینه تغییر قوانین و بهبود آیین نامه‌های صندوق آغاز شده است و در صدد هستیم تا در راستای اجرای قانون نظام جامع تامین اجتماعی، اساسنامه و آیین نامه‌های صندوق نیز به روزآوری و بازنگری شده و شاهد تغییرات مثبت باشیم.

محمد نیکفر

نیکفر با برشمردن مزایای سرمایه‌گذاری در صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز متذکر شد: این صندوق یکی از بهترین صندوق‌های حمایت و بازنشستگی کشوراست که از ابتدای تاسیس تا کنون توانسته است سطح زندگی و رفاه اعضا را ارتقا داده و رضایت اعضای خود را به بالاترین میزان ممکن کسب کند با این حال، بهبود شرایط از جمله اقداماتی است که در صدد انجام آن هستیم.

وی ادامه داد: به همین منظور کارگروهی متشکل از کارشناسان صندوق، نماینده دفترهای بیمه‌ای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، نماینده مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و همچنین نماینده کانون بازنشستگان و نمایندگان منتخب اعضاء فعال و کارفرمایان، تشکیل شده است تا تغییرات اساسنامه صندوق مورد بررسی و بازنگری قرار گیرد.

رییس صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز تاکید کرد: با مطالعات عمیق و دقیق کارشناسان این حوزه و شناسایی نیازهای روز اقتصادی و به کارگیری لایه‌های کارشناسی در وزارت رفاه و همچنین مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، در آینده‌ای نزدیک، بستر لازم برای تحقق سریع‌تر اساسنامه پس از تصویب در مراجع تصمیم‌گیری، مهیا شده و این تغییرات انجام خواهد شد.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری از پیشرفت کار، تصریح کرد: امید است با بررسی‌های دقیق، کارشناسانه و علمی راه اجرای اساسنامه صندوق و تحقق دستیابی به اهداف هموار شود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

نظرات   

 
0 #6 بنده خدا ۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۳:۰۳
با سلام
با آرزوی قبولی طاعات ماه مبارک رمضان
چرا تغییرات صورت گرفته در (اساسنامه و آیین نامه) اجرایی نمیشود
چرا یک جماعت کارگر (عضو صندوق) را منتظر و دل نگران نگه داشتید
از مسئولین و مدیران بیمه آینده ساز احتراما" تقاضا می کنم تغییرات صورت گرفته را هر چه زودتر اجرایی کنند تا دعای خیر اعضا و خانواده شان را داشته باشند. با تشکر
بازگو کردن
 

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام