برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

بیش‌از 5/22 ميليون تراکنش موفق بر روی دستگاه‌های کارتخوان متصل به حسابهای بانک صادرات

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیبیش‌از 5/22 ميليون تراکنش موفق بر روی دستگاه‌های کارتخوان متصل به حسابهای بانک صادرات

دوره دیجیتال مارکتینگ

بیش‌از 5/22 ميليون تراکنش موفق بر روی دستگاه‌های کارتخوان متصل به حسابهای بانک صادرات

بیش از 5/22 میلیون تراکنش موفق طی مهرماه 1392 بر روی دستگاه‌های کارت خوان (pos) متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران انجام شد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادارت ایران طی مهرماه امسال بر روی 387 هزار و 650 دستگاه کارتخوان متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران مجموعاً 22 میلیون و 588 هزار و 220 تراکنش موفق به ثبت رسیده است.

براساس این گزارش تعداد دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب‌های بانک صادرات ایران در پایان مهرماه 1392 نسبت به ماه مشابه سال قبل یک درصد رشد داشته و این در حالی است که مجموع تعداد تراکنش‌های موفق بر روی این دستگاه‌ها 7 درصد رشد را نشان می‌دهد.

گفتنی است بانک صادرات ایران با بیش از 2700 شعبه فعال در سراسر کشور 50 میلیون حساب سپهری، 4020 دستگاه خودپرداز و صدور 37 میلیون انواع کارت‌های الکترونیکی در حال حاضر به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور به آحاد هموطنان گرامی خدمات متنوع بانکی ارائه می‌دهد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام