برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت و گاز ترکمنستان

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیبرگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت و گاز ترکمنستان

دوره دیجیتال مارکتینگ

برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت و گاز ترکمنستان

در عشق‌آباد، شرکت «بریتیش سامیت ترید ایونتز» که مجری برگزاری نمایشگاه بین‌المللی ترکمنستان است با صدور بیانیه مطبوعاتی ضمن اعلام مطلب فوق تصریح کرد که هجدهمین کنفرانس و نمایشگاه بین‏‌المللی نفت و گاز ترکمنستان در روزهای 19 الی 21 نوامبر ماه سال جاری میلادی در محل قصر نمایشگاهی عشق‏‌آباد برگزار می‏‌شود.

در این بیانیه مطبوعاتی  آمده‏ است که درخواست‏‌هایی از سوی شرکت‌های معتبر آلمان، آمریکا، روسیه، ژاپن، ایران، ترکیه، انگلیس، امارات متحده عربی، قزاقستان، اکراین و سایر کشورها برای حضور در این نمایشگاه و همایش دریافت شده‏ و این روند ادامه دارد.

سال گذشته میلادی با برگزاری کنفرانسی مشابه در ترکمنستان، بیش از ٤٠٠ شرکت کننده و بیش از ١٦٠ شرکت و سازمان نفتی و گازی از ٤٠ کشور گوناگون گردهم آمدند.

توسعه صنایع نفت و گاز ترکمنستان و جذب سرمایه‏‌گذاران خارجی، بازاریابی عرضه حامل‌های انرژی به بازارهای بین‏‌المللی، مسأله توسعه و بهره‏‌برداری از منابع هیدرکربور و بررسی فضای سرمایه‏‌گذاری در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ترکمنستان از اهداف برگزاری کنفرانس و نمایشگاه مذکور اعلام شده‏ است.

مسأله عرضه و ترانزیت نفت و گاز، توسعه مناطق میدان‌های نفت و گاز حوزه دریای خزر، امور اکتشاف و استخراج نفت و گاز، فرصت‌ها و ظرفیت‌های همکاری در بازار انرژی ترکمنستان و چشم‌‏اندازهای تعامل بین‌المللی و ارائه توانمندی‌ها در رابطه با عرصه‌های فوق از مهمترین محورهای نمایشگاه و همایش بین‌المللی «نفت و گاز ترکمنستان 2013» اعلام شده‏ است.

ترکمنستان از نظر ذخایر گاز طبیعی در دنیا بعد از روسیه، ایران و قطر مقام چهارم را به خود اختصاص داده و قصد دارد تا سال 2030 میلادی سالانه 250 میلیارد متر مکعب گاز تولید کند.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام