برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


لغو تحریم‌ها عیله هفت بانک و شرکت ایرانی

اخبار مدیراناخبار شرکتهای ایرانیلغو تحریم‌ها عیله هفت بانک و شرکت ایرانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

لغو تحریم‌ها عیله هفت بانک و شرکت ایرانی

یک دادگاه وابسته به اتحادیه اروپا، امروز با صدور حکمی، دستور لغو تحریم های وضع شده علیه هفت شرکت ایرانی را صادر کرده است. خبرگزاری «رویترز» ضمن انتشار این خبر می نویسد این اقدام، ضربه ای جدید به تلاش های اتحادیه اروپا برای اعمال فشار بر ایران بر سر برنامه هسته ای این کشور است.

این حکم، مشابه احکامی است که در ابتدای سال جاری میلادی از سوی دادگاه های دیگری در اروپا، علیه تحریم های وضع شده بر دو بانک ایرانی صادر شده بود. البته رویترز اشاره می کند که امکان درخواست تجدیدنظر در این حکم هنوز وجود دارد.

به هر حال، بر اساس حکم این دادگاه، تحریم های وضع شده علیه شرکت های پست بانک ایران، بیمه ایران، کشتیرانی گودلاک، بانک توسعه صادرات، پرشیا اینترنشنال بانک، شرکت مهندسی و ساخت تأسیسات دریایی و بانک رفاه کارگران لغو می شود.

رویترز اشاره می کند که دولت های اروپایی و آمریکا، امیدوار بودند که با تحریم این شرکت ها و دیگر شرکت های مشابه، کار تأمین مالی برنامه هسته ای ایران سخت تر شده و به زعم آن ها، جلوی دستیابی ایران به سلاح هسته ای گرفته شود.

با این وجود، «دادگاه عمومی» که دومین دادگاه عالی اروپا محسوب می شود، اعلام کرده اتحادیه اروپا نتوانسته شواهد و مدارک لازم را برای دخالت داشتن این شرکت ها در برنامه هسته ای ایران ارائه کند و بر این اساس، وضع تحریم علیه این شرکت ها غیرقانونی است.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام