برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 مهــر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


اقتصاد جهانی - صفحه 9

اخبار مدیراناقتصاد جهانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

اقتصاد جهانی

توافق ژاپن و اتحادیه اروپا بر سر تجارت آزاد

ژاپن و اتحادیه اروپا رسماً بر سر معامله تجاری رایگان توافق کردند. این معامله به ژاپن و اتحادیه اروپا یاری می رساند تا حمل و نفل کالاها بین این دو اقتصاد قدرتمند دنیا آسانتر گردد.

ادامه مطلب...

آمار اشتغالزایی آمریکا، آسیایی ها را ناامید کرد

با بیرون آمدن گزارشات مرتبط با وضعیت اشتغالزایی در ایالت متحده، بازارهای آسیایی با کاهش قیمت ها مواجه شدند.

ادامه مطلب...

مسیر جدید هوایی قطر اعلام شد

قطر ایرویز (Qatar Airways) به تازگی مسیر هوایی پروازهای خود را با توجه به تحریم های مربوطه اعلام کرد.

ادامه مطلب...

تحریم جدید برای قطری ها؛ این بار توسط انگلیس!

با بیشتر شدن بحران دیپلماتیک، بانک های انگلیسی نیز قطری ها را تحت فشار قرار دادند و چند بانک انگلیسی، فروش ریال قطر را مسدود کردند.

ادامه مطلب...

خروج بیش از یک میلیون کارگر از انگلیس

بیش از 1 میلیون کارگر خارجی آماده می شوند، به دلیل ترس از این که انگلیس با «فرار مغزها» ناشی از برگزیت روبرو گردد، از این کشور خارج شوند.

ادامه مطلب...

بدهی جهان به 217 تریلیون دلار رسید

با توجه به گزارش موسسه مالی بین المللی (IIF)، بدهی جهان در ظرف مدت زمان سه ماه اول سال جاری میلادی به 217 تریلیون دلار رسید که این رقم از بدهی بیانگر 327 درصد از درآمد ناخالص کل جهان است.

ادامه مطلب...

انگلیس؛ همچنان اولین مقصد سرمایه گذاری خارجی در اروپا

با و جود برگزیت و خروج رسمی انگلیس از اتحادیه اروپا، این کشور همچنان به عنوان اولین مقصد سرمایه گذاری خارجی در کل اروپا می باشد و لندن هنوز هم قطب اقتصادی اروپا محسوب می شود اما ناگفته نماند که آلمان و فرانسه در جذب سرمایه گذاری خارجی رشد قابل توجهی را از خود نشان داده اند.

ادامه مطلب...

فرمان ضدمهاجرتی ترامپ دوباره بازگشت

فرمان ضدمهاجرتی ترامپ که در آغاز با مخالفت های بسیاری روبرو گردید و تعداد زیادی از دادگاه های این کشور به مخالفت برخواسته و  این فرمان را برای مدت زمانی متوقف ساختند، اما روز دوشنبه بار دیگر این فرمان از سوی نیل گورسوچ، قاضی نزدیک به رئیس جمهور آمریکا، مجددا اجرایی گردید.

ادامه مطلب...

سهم اقتصادهای بزرگ در رشد اقتصاد جهانی

در این نمودار می توانید 4 ضلع رشد اقتصادی را مشاهده کنید، همانطور که در تصویر مشاهده می کنید رشد اقتصادی جهان با رنگ قرمز و سهم کشورهای چین (آبی)، آمریکا (مشکی)، هند (سبز) و سایر کشورها با خاکستری نشان داده شده است.

ادامه مطلب...

سوئیسی ها؛ مقروض ترین خانوار جهان

با توجه به گزارش بانک تسویه بین المللی از بررسی مقروض ترین خانوارهای جهان، سوئیسی ها مقروض ترین مردم جهان در سال 2016، نام گرفتند.

ادامه مطلب...

صفحه 9 از 33

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام