برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 مهــر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


اقتصاد جهانی - صفحه 6

اخبار مدیراناقتصاد جهانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

اقتصاد جهانی

انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا چقدر هزینه برداشت؟

با توجه به اینکه رخدادهای اقتصادی در آمریکا از شفافیت کافی برخوردار هستند، میزان هزینه ای که هر یک از کاندیدا در انتخاب ریاست جمهوری 2016 آمریکا انجام داده اند، در اختیار عموم مردم قرار گرفت.

ادامه مطلب...

روسیه همچنان بزرگترین فروشنده نفت به چین

با توجه به آمار و ارقام گمرکی، روسیه در اکتبر برای 8 ماه متوالی جایگاه خود را به عنوان بزرگترین فروشنده نفت به چین حفظ نمود. بر همین اساس آمار تجارت کالا که از طرف اداره کل گمرک چین منتشر گردید بیانگر این است که صادرات نفت از سوی روسیه در اکتبر  به ۴.۶۴۹ میلیون تن یا رقمی نزدیک به ۱.۰۹۵ میلیون بشکه در روز رسید. این میزان ۱.۹ درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2016 کاهش داشته است و از رکورد ۱.۵۴۵ میلیون بشکه در روز در سپتامبر کمتر است.

ادامه مطلب...

ترامپ از دختر و دامادش خواست تا کاخ سفید را ترک کنند

به گزارش نشریه «وینیتی فِیر»، رئیس جمهور آمریکا از «ایوانکا» دخترش و «جرد کوشنر» همسر ایوانکا درخواست کرد که به خانه شان در نیویورک برگردند و کاخ سفید را ترک کنند، گویا این خواسته ترامپ به دلیل مشاوره های بی تاثیر و ناکارآمد دامادش یعنی کوشنر است.

ادامه مطلب...

مزایده آنلاین دو فروند هواپیما برای اولین بار در چین

برای اولین بار در چین، دو فروند هواپیمای بوئینگ برای ایرلاین ها به مزایده آنلاین گذاشته شد، این عملیات توسط پلتفرم شرکت بسیار معروف و شناخته  شده علی بابا در چین صورت گرفت و یک ایرلاین نیز اقدام به خرید این هواپیماها نمود.

ادامه مطلب...

رهبر کره شمالی هر گونه تجمع را ممنوع کرد

رهبر کره شمالی به منظور تقویت کنترل مردم این کشور، رسماً هرگونه تجمع حتی برای نوشیدن و آواز خوانی را ممنوع اعلام کرد. به نوشته روزنامه دیلی میل، با توجه به اطلاعات ارائه شده به قانونگذاران کره جنوبی، این اقدام از طرف کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی به منظور ممانعت از تاثیر مخرب تحریم‌های اقتصادی فزاینده بر این کشور، گرفته شده است.

ادامه مطلب...

تبلیغ بیلبوردی «استیضاح ترامپ» توسط میلیاردر آمریکایی

یک میلیاردر آمریکایی برای مقابله با دونالد ترامپ دست به اقدام جالبی زده است، وی که حامی مالی حزب دموکرات آمریکاست، با اجاره بزرگترین بیلبورد دیجیتال میدان تایمز نیویورک از مردم آمریکا درخواست کرد به کمپین «استیضاح ترامپ» بپیوندند.

ادامه مطلب...

یک درصد ثروتمند، صاحب ۵۰.۱ ثروت جهان

ثروت جهان به طرز قابل توحهی تحت محوریت ثروتمندان دنیا می چرخد به نحویکه یک درصد از ثروتمندترین اشخاص جهان در حال حاضر صاحب ۵۰.۱ درصد ثروت دنیا می باشند.

ادامه مطلب...

ترکیه خودروی برقی می سازد

برچسب ها: صنعت خودرو

بازار خودروی ترکیه از جمله بزرگ‌ترین بازارهای اروپاست و به زودی قرار است برندی کاملاً ترکیه‌ای در این کشور شروع به فعالیت کند. فروش سالانه خودرو در کشور تقریباً 1 میلیون دستگاه می‌ رسد و برندهایی نظیر رنو، هیوندای، هوندا، تویوتا و فیات در ترکیه مشغول به کار می باشند، به گفته خبرگزاری ها این برند ترکیه ای می آید تا با برند قدرتمند تسلا در ترکیه رقابت کند.

ادامه مطلب...

میانگین قیمت گوشی های هوشمند در 5 سال گذشته

با افزایش قابلیت گوشی‌های هوشمند‌، رقابت د‌ر بین برند‌های مختلف این گوشی‌ ها نیز به شدت روبه افزایش است.با افزایش قابلیت گوشی‌های هوشمند‌، رقابت د‌ر بین برند‌های مختلف این گوشی‌ ها نیز به شدت روبه افزایش است. به گفته کارشناسان، د‌ر بازار گوشی‌های هوشمند‌ که فروشند‌گان بزرگ با رشد حائز اهمیتی مواجه بوده اند‌، برند‌های نوظهور سبب اخلال د‌ر فروش برند‌های موجود‌ برای افزایش سهم خود‌ بودند. با چنین تغییری د‌ر ساختار بازار تلفن های هوشمند‌، برند‌های چینی د‌رحال ظهور به عنوان برند‌های جد‌ید‌ برتر جهانی محسوب می شوند.

ادامه مطلب...

روابط تجاری کره جنوبی و چین از سر گرفته می شود

کره‌ جنوبی و چین که به دلیل استقرار سامانه دفاع موشکی تاد آمریکا در کره جنوبی، روابط تجاری و اقتصادی آن ها به مدت یک سال متزلزل شده بود قرار است تا بار دیگر این روابط را از سر بگیرند.

ادامه مطلب...

صفحه 6 از 33

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام