برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 مهــر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


اقتصاد جهانی - صفحه 3

اخبار مدیراناقتصاد جهانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

اقتصاد جهانی

اینفوگرافیک: سهم ابرقدرتها و سایر کشورها از اقتصاد جهان

در اینفوگرافیک ذیل می توانید سهم ابرقدرتها و سایر کشورهای مختلف از اقتصاد جهان را مشاهده کنید.

ادامه مطلب...

رشد قابل توجه اقتصاد چین، حسادت آمریکا را برانگیخت

اقتصاد چین در سه ماهه آغازین سال جاری میلادی به 6.8 درصد رسید که میزان قابل توجهی است، با توجه به گزارش CNN Money، اقتصاد چین با وجود تنش های تجاری با چین 3 ماهه اول 2018 را با قدرت هرچه تمام تر آغاز نمود.

ادامه مطلب...

با بزرگترین تولیدکنندگان نقره در جهان آشنا شوید

تولید جهانی نقره در سال گذشته میلادی به 25 هزار تن رسید که نسبت به سال 2016، نظاره گر کاهش تولید 700 تنی این کالا بوده ایم.

ادامه مطلب...

برای داشتن زندگی مرفه چقدر باید درآمد داشت؟

هر چند که برای داشتن زندگی مرفه و ثروتمند بودن در کشورهای مختلف میزان حداقل درآمدتان متفاوت خواهد بود، اما در کشوری نظیر قطر برای ثروتمند بودن باید بیش از دیگر کشورها درآمد داشته باشید.

ادامه مطلب...

اینفوگرافیک: کدام کشورها بیشترین تاثیرگذاری مثبت اقتصادی داشته اند؟

طبق اینفوگرافیک ارائه شده از سوی مجمع جهانی اقتصاد، اقتصاد کشور کانادا در جایگاه نخست با بیشترین تاثیرگذاری مثبت در سطح جهانی قرار دارد و همانطور که مشاهده می کنید در این لیست نام ایران نیز دیده می شود که در جایگاه دوازدهم قرار دارد.

ادامه مطلب...

برترین کشورهای جهان برای دوران بازنشستگی

لیست برترین کشورها برای سپری کردن دوران بازنشستگی از لحاظ مزایا، رفاه و هزینه های زندگی اعلام گردید، با توجه به گزارشات ارائه شده از سوی بورد آرتیکلز، سازمان تامین اجتماعی آمریکا به تازگی اظهار داشت که تقریبا ۵۰۰ هزار بازنشسته آمریکایی در خارج از این کشور دوران بازنشستگی خود را سپری می نمایند. در رتبه بندی بازنشستگی اعلام شده، افزون بر هزینه ها و مزایای زندگی، سایر معیارها نظیر کیفیت زندگی نیز مورد بررسی قرار گرفته اند.

ادامه مطلب...

ایران در میان شانزده خودروساز جهان

سازمان بین المللی سازندگان وسایل نقلیه موتوری اظهار داشت که تولید خودرو کشور در سال 2017، ۱۸ درصد رشد داشت که بر این اساس تولید خودرو در ایران از مرز ۱.۵ میلیون دستگاه عبور کرد و در جایگاه شانزدهمین خودروساز جهان در سال 2017 قرار گرفت.

ادامه مطلب...

سود بانک های چینی افزایش یافت

سود بانک های چینی در سال گذشته میلادی با اقزای حائز اهمیتی همراه بود و با اعمال سیاست های بازدارنده اعتباری دولت این کشور، سود موسسات مالی چین بیش از پیش رشد داشته است.

ادامه مطلب...

ترس دنیا از جنگ تجاری چین و آمریکا

به دلیل اقدامات جدید رئیس جمهور آمریکا و شکل گیری جنگ تجاری چین و آمریکا، بازارهای جهانی از ترس، بهت زده شده و این هفته به شدت با کاهش قیمت ها روبرو شدند.

ادامه مطلب...

قیمت خودروهای برقی کاهش خواهد یافت

خودروهای برقی یا همان الکتریکی در 10 سال آتی می توانند از خودروهای گازسوز نیز ارزان تر شوند، با توجه به گزارش ارائه شده از سوی بلومبرگ، تا سال 2025 خودروهای الکتریکی ارزان تر از خودروهای بنزینی و گاز سوز خواهند شد.

ادامه مطلب...

صفحه 3 از 33

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام