برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


ترکیه خودروی برقی می سازد

اخبار مدیراناقتصاد جهانیترکیه خودروی برقی می سازد

دوره دیجیتال مارکتینگ

ترکیه خودروی برقی می سازد

برچسب ها: صنعت خودرو

بازار خودروی ترکیه از جمله بزرگ‌ترین بازارهای اروپاست و به زودی قرار است برندی کاملاً ترکیه‌ای در این کشور شروع به فعالیت کند. فروش سالانه خودرو در کشور تقریباً 1 میلیون دستگاه می‌ رسد و برندهایی نظیر رنو، هیوندای، هوندا، تویوتا و فیات در ترکیه مشغول به کار می باشند، به گفته خبرگزاری ها این برند ترکیه ای می آید تا با برند قدرتمند تسلا در ترکیه رقابت کند.

به تازگی پنج خودروساز و کارخانه تکنولوژی محلی با  طرح اردوغان به دور یکدیگر جمع شده‌اند. این تأسیسات در حال حاضر «اتومبیل ترکیه» نام دارد.

نخستین پروتوتایپ این برند جدید با توجه به برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته در سال 2019 به دست مردم خواهد رسید و انتظار می‌رود نسخه تولیدی تقریباً سال 2021 روانه بازار می شود. تمرکز اصلی این برند تولید خودرویی کاملاً الکتریکی است و هدف آن رقابت با برند تثبیت شده و توانایی نظیر تسلا  است.

در دید اول راه اندازی یک برند جدید کار بسیار دشواری است اما با حمایت قدرتمند دولت و شخص اردوغان، این گروه مالی قوی فرصت بسیار خوبی جهت رسیدن به اهداف خود دارد. اگر این پروژه موفقیت آمیز باشد، برند جدید این کشور احتمال محصولات و زیر برندهای دیگری را نیز ارائه خواهد داد.

از لحاظ تأمین قطعات خودرویی، ترکیه نقش مهمی در بازار اروپا ایفا می کند و یکی از بزرگ‌ ترین صادرکنندگان قطعات به اروپا و خاورمیانه به حساب می آید. ترکیه تصمیم داد از مهارت خود در زمینه قطعات خودرو بهره ببرد و برند جدید خود را تثبیت کند. تصور می شود این پروژه یکی از با مهم ترین پروژه‌های ترکیه است.

افزون بر این گویا امیدهای بسیاری برای موفقیت این پروژه وجود دارد به این دلیل که مقامات و طرفداران خودرو در ترکیه بیش از این نمی توانند در انتظار راندن خودرویی با برند ترکیه‌ ای باشند.

ترکیه خودروی برقی می سازد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام