برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

یورو ترس به جان ثروتمندان انداخت

اخبار مدیراناقتصاد جهانییورو ترس به جان ثروتمندان انداخت

دوره دیجیتال مارکتینگ

یورو ترس به جان ثروتمندان انداخت

این روزها یورو سبب رعب و وحشت در بین ثروتمندان و سرمایه گذاران در بازارهای اروپایی شده و تئوری های سنتی که توجیه می کرد این ارز به رشد خود ادامه می دهد، به هم ریخت. حالا سرمایه گذاران لاکچری بسیار ثروتمند نیز با سودهای بسیار پایین روبرو شده اند.

به نقل از خبرآنلاین،این پیش بینی را استراتژیست های دویچه بانک ارایه کرده اند، آنهم دقیقاً بعد از آنکه یورو در مقابل دلار 7 درصد پایین آمد.

جورج سارولس استراتژیست دویچه بانک در یادداشتی بیان کرد که رخدادهای مهمی در ماه های اخیر در حوزه یورو اتفاق خواهد افتاد، که سبب کاهش نرخ برابری یورو با دلار گردیده و کاهش قیمت ها رخ خواهد خورد.

یورو ترس به جان ثروتمندان انداخت

در مدل همبستگی ارز بانکی اروپایی فاکتورهایی نظیر تفاوت نرخ بهره، عملکرد نسبی بازارهای سهام و گسترش اوراق قرضه در میان است که حالا چراغ قرمز روشن برای سوددهی بانک ها نیز وشن شده است.

در سه ماهه اخیر مجدداً  دلار کارایی ارز یکپارچه بین کشورهای اروپایی را زیر سئوال برده است. المان هایی که در گذشته برای رام کردن دلار نظیر سالهای 2014 و 2007 بکارگرفته می شد،دیگر جوابگو نیست. پیش بینی ها نشان می دهد که با گسترش یافتن جریان نابرابری ارزها میزان سرمایه گذاری خارجی کم خواهد شد و اوراق قرضه بیشتری به علت بالا رفتن ریسک اقتصادی، روانه بازارها خواهد شد.

موسسات مطالعاتی تعدادی از بانک ها همچون جرمن بانک و مورگان استلی پیش بینی سود سرمایه گذاری خود را پایین آورده اند.

سارولس در این خصوص اظهار داشت: جریان های خاصی در اقتصاد اروپا نفوذ کرده اند که عامل این شده تا رشد صعودی یورو متوقف گردد.

یورو ترس به جان ثروتمندان انداخت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام