برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 مهــر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


چین به دنبال تصاحب بازار مکزیک

اخبار مدیراناقتصاد جهانیچین به دنبال تصاحب بازار مکزیک

دوره دیجیتال مارکتینگ

چین به دنبال تصاحب بازار مکزیک

برچسب ها: بازاراقتصاد

با توجه به خروج کمپانی های آمریکایی از بازار مکزیک، فرصت بسیار خوبی برای چینی ها فراهم شده است که با ورود به بازار این کشور به سرمایه گذاری در آن بپردازند.

«یائوگنگ چن» مدیر عامل بانک بازرگانی و صنعتی چین اظهار داشت: فشار رئیس حمهور آمریکا نسبت به برگرداندن کسب و کار و صنایع این کشور به داخل خاک آمریکا، در حال ایجاد فرصت برای سرمایه گذاری شرکت‌های چینی در مکزیک می باشد.

مدتی پیش کمپانی خودروساز فورد آمریکا از ترس جریمه بالا بهه هدف سرمایه گذاری خارجی در مکزیک، راه اندازی کارخانه خود به ارزش ۱.۶ میلیارد دلار در مکزیک را کنسل کرد.

چین به دنبال تصاحب بازار مکزیک

«یائوگنگ چن» اعلام کرد: ضرر صنعت آمریکا به نفع چین می باشد و اگر بعضی از پروژه‌های سرمایه گذاری ایالت متحده در مکزیک برآورده نشوند، شخص دیگری باید باشد که سرمایه گذاری نماید و اگر کمپانی های چینی به این نتیجه برسند که این پروژه ها سودآور می باشند، سرمایه گذاری خواهند کرد.

در همین خصوص در ماه فوریه، قرار شد که گروه خودروسازی «آنهویی جیانگ هوآی» چین و کمپانی «جاینت موتورز» مکزیک به منظور تولید خودروی شاسی بلند بیش از ۲۱۰ میلیون دلار سرمایه گذاری نمایند.

به نقل از مدیران دولتی چینی، خودروسازان چینی در صدد ساخت کارخانه تولید خودروهای برقی و عادی در مکزیک هستند

خودروسازان چینی بر این باورند که در مکزیک به بازار خوبی دست خواهند یافت، اکنون سرمایه گذاری مستقیم خارجی چین در مکزیک کمتر از آن چیزی است که ایالت متحده در طی سال‌ های اخیر انجام داده است.

مقامات بانک بازرگانی و صنعتی چینمعتقد هستند که تا سه سال آتی سرمایه‌گذاری خود در مکزیک را به ۵۳۳ میلیون دلار افزایش خواهند داد و قرار است که این بانک خدماتی را به تاجران چینی و مکزیکی ارائه دهد تا تراکنش های مالی میان دو کشور ارزان‌تر تمام شود.

چین به دنبال تصاحب بازار مکزیک

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام