برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

اخبار مدیراناقتصاد جهانیسرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

دوره دیجیتال مارکتینگ

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

خودروساز معروف ژاپنی، تویوتا موتورز، تصمیم دارد تا به منظور بهبود سطح کیفی و تولیدی کارخانه اش در انگلیس، مبلغی معادل 240 میلیون پوند سرمایه گذاری کند اما دسترسی بدون تعرفه به بازارهای اتحادیه، همچنان به عنوان یک موضوع مهم باقی مانده است.

تویوتا تصمیم گرفته است از قطعات تولید انگلیس استفاده بیشتری نماید که این اقدام راهی برای مقابله با نوسانات ارزی برای خودروسازان و افزون بر آن عمل به مقررات داخلی بعد از جدایی این کشور از اتحادیه اروپا می باشد.

به گزارش ایسنا، این خودروساز ژاپنی در کارخانه‌ای در برناستون، مدل های هاچ بک Auris و خودروی خانوادگی Avensis را به مرحله تولید می رساند و این کمپانی تجهیزات و فناوری در این کارخانه را سال میلادی جاری بهبود خواهد بخشید تا امکان تولید خودرو برمبنای پلت‌فرم خودروسازی جدیدش مهیا شود. این پلت‌فرم قادر است برای مدل های متفاوت مورد استفاده قرار گیرد و به صورت جهانی عرضه گردد.

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

یوهان فان زیل، مدیرعامل تویوتا موتور اروپا در بیانیه ای اظهار داشت سرمایه‌گذاری این کمپانی بیانگر اسن است که این خودروساز ژاپنی از هیچ کوششی برای بالا بردن رقابت پذیری کارخانه برناستون در دربی شایر دریغ نمی‌کند.

دولت انگلیس نیز اظهار داشته است که ۲۱ میلیون پوند در این سرمایه گذاری مشارکت خواهد کرد.

این خودروساز پیش از این اعلام کرده بود که احتمال دارد تصمیم گیری برای تولید نسل جدید Auris در انگلیس را تا زمان معلوم شدن نتایج مذاکرات بریگزیت به تاخیر بیاندازد.

تویوتا که یک کارخانه تولید موتور خودرو در نورث ولز دارد، بالغ بر ۲.۵ میلیارد پوند در انگلیس سرمایه گذاری نموده و بیش از ۳۰۰۰ نفر در پایگاه‌های این شرکت کار می کنند.

فقط ۴۱ درصد از قطعات خودروهای ساخت انگلیس در این کشور به تولید می رسد که کمتر از متوسط ۵۰ تا ۵۵ درصد الزامی تحت مقررات انگلیس می باشد.

با توجه به گزارشات اعلام شده توسط رویترز، مدیرعامل تویوتا در اروپا هشدار داد تضمین دسترسی بدون محدودیت به اروپا برای صادرات خودروهای ساخت انگلیس بعد از جدایی از این بلوک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

سرمایه گذاری کلان خودروساز ژاپنی در انگلیس

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام