برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 مهــر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


برترین بازارهای جهان در طول بیش از یک قرن

اخبار مدیراناقتصاد جهانیبرترین بازارهای جهان در طول بیش از یک قرن

دوره دیجیتال مارکتینگ

برترین بازارهای جهان در طول بیش از یک قرن

برچسب ها: بازاراقتصاد

بی شک از سال 1900 تا 2016 با تحولات اقتصادی بسیار روبرو بوده ایم اما آنچه برای ما مهم است بررسی بازارها و اقتصادهایی است که از لحاظ بازگشت سهام عملکرد بسیار خوبی را در طول بیش این 116 سال داشته اند.

به نقل از خبرآنلاین، بین سال های ۱۹۰۰ تا ۲۰۱۶ ، اقتصادهای دنیا از تلگراف ها به سمت اسمارت فون ها، از اسب سواری به خودروهای لوکس و از نامه به سمت ایمیل و وب حرکت کرده است. اما در طول این زمان تعدادی از کشورها بیشترین میزان سود برگشتی را برای سرمایه گذاران خود بوجود آوردند.

بررسي هاي گروه کردیت سوییس از  بهترین بازارهای جهان در طول ۱۱6 سال بیانگر این است كه کشورهای غنی از کالا همچون آفریقای جنوبی، استرالیا، آمریکا و کانادا بهترین بازارهای سهام بودند، در شرایطی که کشورهای همچون دانمارک و سوئد بالاترین بازده اوراق قرضه را به وجود آورده اند.

برترین بازارهای جهان از سال 1900 تا به امروز:

برترین بازارهای جهان در طول بیش از یک قرن

با توجه به جدول فوق، کشور آفریقای جنوبی بالاترین بازگشت مالی در سهام را داشته است و کشور دانمارک بیشترین افزایش اوراق قرضه را در بازار بوجود آورده است.

همانطو که از آمارها نیز مشخص است، کشور ژاپن در همه موارد بازار متعادلی را داشته است و گویا تصمیم داشته است که تعادل را در این بازارها حفظ کند.

برترین بازارهای جهان در طول بیش از یک قرن

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام