برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری سه شنبه 29 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

اخبار مدیراناقتصاد جهانیتوافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

برچسب ها: اقتصاد

به گفته وزیر انرژی روسیه، قرار است کشورهای عضو اوپک و همچنینی کشورهای غیراوپک در ماه می تصمیم خواهند گرفت که به مدت 6 ماه دیگر تعهد خود را مبنی بر کاهش تولید نفت تمدید نمایند.

به نقل از فارس، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه اظهار داشت: روسیه در ماه ‌آوریل یا می تصمیم می گیرد که احتمالاً‌ توافق کاهش تولید نفت را پس از 6 ماه دیگر نیز ادامه دهد.

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شودتوافق کاهش تولید نفت در 10 نوامبر 2016 بین کشورهای اوپک و غیراوپک به تصویب رسید تا از آغاز سال 2017 میلادی به مدت 6 ماه تولید نفت خود را روزانه 1.8 میلیون بشکه در روز پایین آورند.

اگر چه بعد از گذشت یک ماه از اجرای توافق اوپک قیمت نفت در بازارهای جهانی تا 56 دلار بیشتر شده است اما پیش از این پیش‌بینی‌ قیمت 60 تا 65 دلار برای هر بشکه شده بود.

کارشناسان معتقد هستند افزایش تولید نفت شیل آمریکا مانع از افزایش بیشتر قیمت گردید.

نواک افزون بر این گفته است که در نظر دارد با همتای سعودی خود خالد الفلیح در حاشیه کنفرانس انرژی «سراویک» که در ماه مارس در هوستون برگزار می‌شود، دیدار کند.

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام