برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

اخبار مدیراناقتصاد جهانیتوافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

برچسب ها: اقتصاد

به گفته وزیر انرژی روسیه، قرار است کشورهای عضو اوپک و همچنینی کشورهای غیراوپک در ماه می تصمیم خواهند گرفت که به مدت 6 ماه دیگر تعهد خود را مبنی بر کاهش تولید نفت تمدید نمایند.

به نقل از فارس، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه اظهار داشت: روسیه در ماه ‌آوریل یا می تصمیم می گیرد که احتمالاً‌ توافق کاهش تولید نفت را پس از 6 ماه دیگر نیز ادامه دهد.

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شودتوافق کاهش تولید نفت در 10 نوامبر 2016 بین کشورهای اوپک و غیراوپک به تصویب رسید تا از آغاز سال 2017 میلادی به مدت 6 ماه تولید نفت خود را روزانه 1.8 میلیون بشکه در روز پایین آورند.

اگر چه بعد از گذشت یک ماه از اجرای توافق اوپک قیمت نفت در بازارهای جهانی تا 56 دلار بیشتر شده است اما پیش از این پیش‌بینی‌ قیمت 60 تا 65 دلار برای هر بشکه شده بود.

کارشناسان معتقد هستند افزایش تولید نفت شیل آمریکا مانع از افزایش بیشتر قیمت گردید.

نواک افزون بر این گفته است که در نظر دارد با همتای سعودی خود خالد الفلیح در حاشیه کنفرانس انرژی «سراویک» که در ماه مارس در هوستون برگزار می‌شود، دیدار کند.

توافق اوپک 6 ماه دیگر تمدید می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام