برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

معرفی برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

اخبار مدیراناقتصاد جهانیمعرفی برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

دوره دیجیتال مارکتینگ

معرفی برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

برچسب ها: برند

بر اساس رتبه بندی موسسه «ترند فورس» در فصل دوم سال مالی 2016، سامسونگ با 3.5 درصد کاهش در قیاس با فصل نخست سال، جایگاه نخست برترین برند در بازار جهانی را از آن خود کرد.

موسسه «ترند فورس» در آمار جدید خود نوشت کمپانی هوآوی در بازار چین (بزرگ‌ترین بازار موبایل جهان) با کسب 21 درصد از کل بازار جایگاه نخست را به خود اختصاص داد و سامسونگ نیز در بازار جهانی با 24.5 درصد شماره یک گردید، در حالی‌ که در فصل نخست 28 درصد از بازار را در اختیار داشت و قسمتی از بازار خود را به رقیبان داد. به گزارش از خبرآنلاین، اپل با 15.1 درصد (با افزایش بیش از نیم درصدی نسبت به فصل اول سال مالی جاری)، هواوی با 9.2 درصد، اوپو با 5.6 درصد و ال جی با 5.4 درصد از سهم جهانی برندهای در جایگاه های دوم تا پنجم قرار گرفتند.

در این بازه زمانی سامسونگ 77 میلیون گوشی و اپل 48 میلیون گوشی را به تولید رسانده اند. در بازار چین، کمپانی چینی اوپو با 12.7 درصد و ویوو/vivo با 10.6 درصد جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

به نوشته‌ ترند فورس، برندهای چینی در فصل دوم سال مالی جاری 139 میلیون گوشی تولید کردند که در قیاس با فصل نخست 13 درصد رشد داشته است و پیش‌بینی می‌شود در فصل سوم سازندگان چینی از مجموع تولید سامسونگ و اپل نیز سبقت بگیرند.

برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

معرفی برترین برندهای موبایل جهان در سال 2016

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام