برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تویوتا برترین برند خودروساز جهان شد

اخبار مدیراناقتصاد جهانیتویوتا برترین برند خودروساز جهان شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

تویوتا برترین برند خودروساز جهان شد

برچسب ها: برندصنعت خودرو

خودروسازی ژاپنی تویوتا، توانست با حفظ جایگاه باارزش ترین برند خودرویی در جهان، بار دیگر دو خودروساز عظیم BMW و مرسدس بنز را پشت سر بگذارد و همچنان خود را در صدر لیست برترین خودروسازان جهان قرار دهد.

نکته قابل توجه در این بین جای گرفتن کمپانی خودروسازی تسلا در میان 10 برند ارزشمند برای اولین بار بوده که این موضوع نشان دهنده چالش بزرگ شرکت‌های بزرگ خودروسازی با شرکت‌های کوچکی است که به تازگی به جمع خودروسازان بزرگ جهانی ملحق شده اند.

تویوتا برترین برند خودروساز جهان شد

به گزارش فرصت امروز، بر همین اساس و باتوجه به آمارهای منتشر شده از سوی موسسه ارزشیابی ‌«‌BrandZ»، ارزش برند تویوتا با ارتقای 2 درصدی به 29 میلیارد و 500 میلیون دلار رسیده و این موضوع باعث گردید تا این برند مشهور و خوشنام ژاپنی در سال جاری نیز رتبه اول ارزشمند‌ترین برند خودرویی جهان را به خود اختصاص دهد. به دست آورن رتبه نخست ارزشمند‌ترین برند خودرویی توسط تویوتا در حالی صورت می‌گیرد که ‌«‌پیتر والش» ‌مدیر مؤسسه ‌«‌BrandZ ‌» بر این باور است اولویت قرار دادن بهبود تجربیات و بازخوردهای مشتریان توسط تویوتا و تأکید مدیران این کمپانی بر این استراتژی عامل این گردید تا ارزش برند تویوتا به صورت پیوسته افزایش یابد. ‌

«‌والش» ‌در این خصوص می‌گوید: ‌«از لحاظ توجه به تجربیات مشتریان، تویوتا یکی از بهترین کمپانی ها در دنیاست و این شرکت خودروسازی در این مورد همواره مشغول ابداع و ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود می باشد. ‌‌مدیر مؤسسه ‌«‌BrandZ» ‌می گوید: ‌«‌در نظر گرفتن بهبود تجربه مشتریان از محصولات تویوتا نقطه قوت این خودروساز خوشنام شرقی محسوب شده و عامل اصلی افزایش ارزش برند آن  است.» شایان ذکر است تویوتا در 11 سالی که از عمر بررسی ارزش برندهای خودروسازی توسط مؤسسه ‌«‌BrandZ»می‌گذرد، در 9سال آن جایگاه نخست ارزشمند‌ترین برند خودروساز جهان را به خود اختصاص داده است.

پیشی گرفتن تسلا از لکسوس
شرکت خودروسازی تسلای آمریکا که ارزش برند آن رقمی معادل 4 میلیارد و 400 میلیون دلار برآورد شده است، موفق گردید تا جای برند لکسوس را در میان 10 برند خودرویی ارزشمند جهان به خود اختصاص داده و جایگاه دهم را کسب کند. ‌«‌پیتر والش» بر این باور است توسعه محصولات و معرفی مدل ‌«‌تسلا3» ‌با قیمت مناسب 35 هزار دلاری آن از دلایل افزایش ارزش برند تسلا به حساب می آید.

مدیر مؤسسه تحقیقاتی ‌«‌BrandZ» ‌در مورد افزایش ارزش تسلا اعلام کرد: ‌«‌تسلا به‌عنوان یک برند لوکس تفاوت بسیاری با دیگر رقبای خود داشته و با توجه به نتایج حاصله در رابطه با ارزشمند‌ترین برندهای خودرویی جهان، تفاوت تسلا با دیگر خودروسازان عامل بهبود جایگاه این خودروساز آمریکایی در جدول برندهای ارزشمند گردیده است.

والش در ادامه افزود: ‌«بعد از احیای خودروهای برقی و توسعه مدل‌های لوکس، تسلا توانست بر تردیدهای موجود در بازار غلبه کند و با تولید انبوه خودروهای خود مشتریان را به خرید محصولات این برند دعوت نماید.» ‌بر همین اساس تعداد زیادی از کارشناسان میزان رشد تسلا را با رشد ناگهانی و قابل توجه برند اپل و فیس‌بوک مقایسه می‌کنند.

با توجه به لیست ارائه گردیده از سوی مؤسسه تحقیقاتی ‌«‌BrandZ»، شرکت خودروسازی پورشه آلمان که به تولید خودروهای لوکس مشهور است نیز موفق شده با قرار گرفتن در جایگاه نهم جدول، راه خود را به میان 10 برند خودرویی ارزشمند جهان باز کند. ارائه مدل‌های جذاب عامل این شد که محصولات ان کمپانی بار دیگر توجه خریداران و طرفداران این برند را جلب کرده و آنان را به خرید مدل‌های جدید ترغیب نماید.

تویوتا برترین برند خودروساز جهان شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام