برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 مهــر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


رنو به دنبال بازار خودروهای ارزان قیمت

اخبار مدیراناقتصاد جهانیرنو به دنبال بازار خودروهای ارزان قیمت

دوره دیجیتال مارکتینگ

رنو به دنبال بازار خودروهای ارزان قیمت

برچسب ها: بازاراقتصاد

خودروسازی فرانسوی رنو پس از موفقیتش در فروش خودروی ارزان قیمت کوئید در بازار هندوستان به دنبال تصاحب بازارهای ارزان قیمت کشورهای دیگری نظیر آمریکای لاتین، ایران، روسیه و مراکش است.

رنو به دنبال بازار خودروهای ارزان قیمت

یک منبع ارشد آگاه در این خصوص گفته است:«رنو تصمیم گرفته است تا علاوه بر برزیل خودرو کوئید را به چهار کشور جدید وارد کند.» مدتی قبل سامیت ساونی، مدیرعامل رنو هندوستان، گفته بود کمپانی رنو می خواهد این خودروی هاچ‌بک را به بازارهایی که راست‌فرمان هستند ارائه دهد. وی اعلام کرده بود:«در ماه جاری صادرات به سریلانکا، نپال، بنگلادش و بوتان را شروع  می‌کنیم.»

به گزارش دنیای اقتصاد ، کاملا مشخص است که رنو می خواهد موفقیت فروش کوئید در هندوستان را در دیگر بازارهای مشابه نیز تکرار نماید. این در شرایطی است که این خودروساز فرانسوی در کنار شرکای خود مبلغ یک میلیارد دلار در مراکش سرمایه‌گذاری کرده است.

رنو به دنبال بازار خودروهای ارزان قیمت

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام