برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 7 مهــر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


ورود اپل به بازار هند برای رشد دوباره

اخبار مدیراناقتصاد جهانیورود اپل به بازار هند برای رشد دوباره

دوره دیجیتال مارکتینگ

ورود اپل به بازار هند برای رشد دوباره

برچسب ها: بازار

اپل که در چند ماه گذشته با افت درآمد روبرو شده بود تصمیم گرفته است برای رشد مجدد حضوری پررنگ در کشورهای در حال توسعه از جمله هند داشته باشد.

به نقل از وال استریت، هدف ابتدایی اپل در این برنامه توسعه کشور چین بود و حالا این شرکت قصد دارد هند را به چین جدیدی برای خود تبدیل نماید. البته به نظر نمی رسد فرمول مورد استفاده اپل در چین در هند هم به همان صورت موفق حاضر شود.

ورود اپل به بازار هند برای رشد دوباره تیم کوک مدیر عامل اپل تصمیم گرفته است این هفته به هند سفر کند تا پیشنهادهای اپ جهت بازگشایی تعدادی فروشگاه اپل و فروش گوشی های دست دوم را در هند مطرح کند. هند دومین بازار پررونق تلفن همراه در جهان است و حضور قدرتمندانه در آن برای اپل اهمیت فوق العاده ای دارد.

کوک پیش از این بازار هند و چین را از جهات مختلف مشابه تلقی کرده بود. به دلیل اینکه هر دو کشور اقتصادهایی بزرگ و در حال توسعه دارند که رشد سریع آنها می تواند به سود اپل تمام شود. مدیر عامل اپل ماه پیش در این مورد عنوان کرده است: هند در نقطه ای قرار دارد که چین هفت تا ده سال پیش در آن قرار داشت.

البته سطح درآمد مردم هند در مقایسه با چین به میزان قابل توجهی پایین تر است و آنان به خرید گوشی از اپراتورهای تلفن همراه نیز عادت ندارند و به همین دلیل کمپانی های بزرگ مخابراتی قادر نخواهند بود که به رشد فروش گوشی های ساخت اپل کمک کنند. لذا این غول فناوری باید به دنبال الگوهای بازاریابی دیگری در هند مانند حضور گسترده در فروشگاه های زنجیره ای و محبوب باشد.

در برنامه سفر تیم کوک مدیر عامل اپل به هند دیدار با نارندرا مودی نخست وزیر هند نیز گنجانده شده وباید منتظر ماند و دید این دیدار چه دستاوردهایی برای اپل خواهد داشت.

ورود اپل به بازار هند برای رشد دوباره

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام