برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

نوآوری در دنیای خودروسازی با استارت آپ ها

اخبار مدیراناقتصاد جهانینوآوری در دنیای خودروسازی با استارت آپ ها

دوره دیجیتال مارکتینگ

نوآوری در دنیای خودروسازی با استارت آپ ها

تقریبا 55 درصد از استارت اپ های خودروهای مجهز به اینترنت، در ایالات متحده فعالیت می کنند و نقش بسزایی در پیشروی صنعت خودرو در قرن 21 دارند.

به نقل از اقتصاد آنلاین، اتصالات هوشمند بین وسایل نقلیه، محیط زیست و اینترنت، معمولا اشاره ای به وصل شدن خودروها به تکنولوژی نیز دارد. این مسایل یکی از زمینه های کلیدی از نوآوری جهت شکل دادن به آینده صنعت خودرو می باشد. این مسایل افزون بر این، فرصت را جهت ورود بازیکنان جدید به صنعت خودرو برای دگرگون کردن این صنعت باز می نماید.

به عنوان مثال، آلمان دژ سنتی خودرو و خانه بی ام و، مرسدس بنز، پورشه و فولکس واگن است به همین دلیل از بازی خودروهای متصل عقب افتاده است.

طبق آمار و اطلاعات استاتیستا (Statista)، که در اینفوگرافیک ذیل می توانید مشاهده کنید، فقط ٤ درصد از استارت آپ های خودروهای مجهز به اینترنت در آلمان حضور دارند. در حالی که 55 درصد از استارت آپ های خودروهای مجهز به اینترنت در آمریکا به فعالیت مشغول می باشند و نقش بسزایی نیز در پیشرفت صنعت خودرو در قرن 21 دارند. متداولترین تجربه و تخصص در راه اندازی خودورهای متصل به اینترنت، تشخیص و راه حل های تعمیر و نگهداری و سیستم های مدیریت تحرک می باشد.

تحول صنعت خودرو با استارت آپ های اینترنتی

نوآوری در دنیای خودروسازی با استارت آپ ها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام