برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


حرکت قیمت طلا، سکه و ارز چگونه است؟

اخبار مدیراناقتصاد جهانیحرکت قیمت طلا، سکه و ارز چگونه است؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

حرکت قیمت طلا، سکه و ارز چگونه است؟

اونس جهاني در حالي با انتشار آمار اقتصادي به نسبت مثبت از آمريكا روزهاي پايان هفته را با كاهش پشت سرگذاشت که در بازار داخلي وضع به گونه ديگری بود.

با حمايت برخي از نمايندگان مجلس سنای آمريكا از حمله نظامي به سوريه و تصويب پيش نويس طرح اقدام نظامي محدود در سوريه، بازار طلا و ارز داخلي با نوسان هاي صعودي پيگيري شدند؛ به طوري كه از اواسط هفته گام هاي صعودي سكه داخلي با نوسان اندك شروع شد تا در نهايت روز پنج شنبه هر سكه امامي به ايستگاه يك ميليون و 147 هزار توماني برسد.

اين ميان علاوه بر تنش هاي سياسي در جوامع جهاني در رابطه با وضعيت خاورميانه صحبت هاي ریيس كل بانك مركزي و برخي از كارشناسان مبني بر حفظ قيمت هاي فعلي و حتي رشد قيمت ها باعث شد تا پس از مدت ها بار ديگر دلار وارد مدار 3300 توماني شود و روز پنج شنبه آخرين قيمت 3325 توماني را ثبت كند.

بدین ترتیب افزايش تنش هاي سياسي باعث شد تا معامله گران بار ديگر به بازار ارز و طلا جذب شوند؛ به طوري كه اونس جهاني وارد مدار 1400 دلاري شود.اما آمار اقتصادي مثبت از آمريكا و افزايش نگراني ها از توقف محرك هاي مالي فدرال رزرو اونس را به مدار 1300 دلاري بازگرداند

همچنين ریيس جمهور مسئوليت مذاكرات هسته اي با طرف هاي خارجي را به وزارت امور خارجه محول كرد و ظريف، وزير امور خارجه اعلام كرد که پس از برگزاري مجمع عمومي سازمان ملل مذاكرات هسته اي ايران مشخص خواهد شد. بايد دید تيم مذاكره كننده دولت جديد با كشورهاي خارجي و تحريم ها چگونه برخورد خواهند كرد.

این میان سيف رئيس كل بانك مركزي اعلام كرد كه بازار ارز وضعيت آرام و مناسبي دارد و نياز به اقدام خاصي از سوي بانك مركزي وجود ندارد و مركز مبادلات ارزي منحل نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاري رويترز، روز جمعه اونس جهاني تحت تأثير آمار اقتصادي مثبت از آمريكا و افزايش احتمال توقف محرك هاي مالي فدرال رزرو كاهشي دنبال مي شد، با اين حال كاهش قيمت ها باعث شد تا طي ساعاتي با افزايش خريد فيزيكي اونس به مدار 1370 دلاري بازگردد.

معامله گران در انتظار انتشار آمار حقوق هاي پرداختي بخش غير كشاورزي با احتياط وارد بازار مي شدند.

به نظر مي رسد معامله گران طلا مركز توجه خود را از تنش هاي سياسي خاورميانه به سوي وضعيت اقتصادي آمريكا تغيير داده اند. پس از آنكه پارلمان انگليس رأي به عدم مداخله نظامي اين كشور در حمله به سوريه داد، اونس جهاني به مدار نزولي بازگشته است.

در پایان این گزارش می افزاید، از آغاز ماه آگوست تا اكتبر هرسال با آغاز فصل جشن ها حجم تقاضای طلا در كشور هند افزايش مي يابد، با اين حال محدوديت هاي اعمال شده از سوي دولت به طور حتم بازار را تحت تأثير قرار خواهد داد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام