برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

اخبار مدیرانعمومیسیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

دوره دیجیتال مارکتینگ

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

روز آدینه مورخ ۱۹مرداد ماه ۱۳۹۷، سیم‌کارت ها در ایران ۲۴ساله خواهند شد، 19 مردادماه سال 1373 با واگذاری چهار سیم‌ کارت به کارکنان نهاد ریاست جمهوری، ارائه سیم‌ کارت تلفن همراه در کشور ما به صورت رسمی  آغاز گردید.

بهره‌برداری از اولین فاز شبکه تلفن همراه ایران در مرداد ماه آن سال در پایتخت ایران با 24 سایت BTS و با ظرفیت 9200 شماره آغاز گردید.

به همراه استقبال غیرمنتظره مردم از این رخداد، شرکت مخابرات ایران تصمیم به گسترش پوشش آن از تهران به کل ایران بر آمد؛ لذا با توجه به نیاز و تقاضای مردم به این موضوع، فعالیت‌ هایی متناسب با جهت‌ گیری جهانی به منظور توسعه شبکه تلفن همراه در مجموعه مخابرات هدف‌ گذاری گردید و به دنبال همین هدف، هیأت وزیران به پیشنهاد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اساسنامه شرکت ارتباطات سیار را با سرمایه 2 هزار میلیارد ریال تصویب نمود و کلیه وظایف امور ارتباطات سیار شرکت مخابرات کشور را به این شرکت واگذار نمود تا جاییکه در حال حاضر وضعیت ارتباطات همراه ایران با حضور 3 اپراتور رسمی موبایل وارد فضای رقابتی گردیده است.

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

سیم کارت ها در ایران 24 ساله شدند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام