برای پیش ثبت‌نام در وبینار رایگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری فروردین ماه می‌باشد : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار در ایران1402»فرصت


توقف پرداخت ارز مسافرتی تا چند روز آینده

اخبار مدیرانعمومیتوقف پرداخت ارز مسافرتی تا چند روز آینده

دوره دیجیتال مارکتینگ

توقف پرداخت ارز مسافرتی تا چند روز آینده

پرداخت ارز مسافرتی توسط بانک‌ های عامل متوقف گردید و پرداخت جدید با اجرای بسته جدید ارزی به نرخ ارز بازار ثانویه مشخص و پرداخت خواهد شد.

به گزارش فارس، با توجه به اینکه از فردا سیاست‌ های جدید ارزی اعلام و اجرایی خواهد شد، پرداخت ارز مسافرتی با نرخ رسمی (در حال حاضر 4400 تومان) دیگر صورت نخواهد گرفت و پرداخت‌ به روش جدید بعد از اعلام سازوکار جدید ارزی عملیاتی می گردد.

با توجه به سیاست‌ های جدید ارزی، پرداخت ارز مسافرتی با توجه به نرخ ارز معاملاتی در بازار ثانویه خواهد بود.

در طول بانک مرکزی 21 فروردین ماه تا 23 تیر ماه تقریباً 312 میلیون دلار ارز مسافرتی پرداخت کرده با یک حساب ساده مشخص می گردد ما به‌ التفاوت ارز بازار و ارز رسمی (در صورتی که میانگین نرخ ارز غیررسمی را 7500 تومان در نظر بگیریم) 1029 میلیارد تومان می باشد.

از طرف دیگر بانک مرکزی و دولت معادل 1029 میلیارد تومان رانت و یارانه به مسافران پرداخت نموده است که با توقف این اقدام و اجرای برنامه جدید بانک مرکزی، این رانت دیگر پرداخت نخواهد شد.

توقف پرداخت ارز مسافرتی تا چند روز آینده

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام