برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


اینفوگرافیک: 40 میلیون ایرانی در انتظار بازگشت تلگرام

اخبار مدیرانعمومیاینفوگرافیک: 40 میلیون ایرانی در انتظار بازگشت تلگرام

دوره دیجیتال مارکتینگ

اینفوگرافیک: 40 میلیون ایرانی در انتظار بازگشت تلگرام

به دنبال فیلتر شدن تلگرام در ایران از دیروز، بد نیست به ضریب نفوذ این شبکه اجتماعی در ایران نگاهی بیاندازیم، بر همین اساس در اینفوگرافیکی که در ادامه آمده است، این موضوع مورد بررسی قرار گرفته است.

تلگرام در یکی دو روز گذشته و به همراه اتفاقات رخ داده در ایران با اختلالات بسیاری مواجه شد؛ اختلالاتی که به واسطه فیلترینگ موقت این شبکه اجتماعی بوجود آمده است و با ادامه روند فیلترینگ به شائبه دائمی بودن آن ختم شد.

اینفوگرافیک: 40 میلیون ایرانی در انتظار بازگشت تلگرام

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر اینجا کلیک کنید

این موضوعی بود که با واکنش محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روبرو گردید. وی در جدیدترین اظهارنظرش در خصوص اختلالات این شبکه اجتماعی در توییترش اعلام کرد: «شایعه‌ هایی که در مورد قطع دائمی شبکه‌ های اجتماعی مطرح می گردد صحت ندارد و به نظر می‌ رسد هدف آنان تنها ایجاد نارضایتی‌ های اجتماعی و بدبینی عمومی می باشد.»

آخرین آمار مربوط به استفاده‌کنندگان این شبکه اجتماعی در کشور بیانگر این است که بیش از 40 میلیون نفر ایرانی به عضویت تلگرام درآمدند. این رقم زمانی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که بدانیم ایرانی‌ ها با 28 درصد ورودی به تلگرام در جایگاه اول کشورهای استفاده‌ کننده از این پیام‌ رسان قرار دارند.

اینفوگرافیک: 40 میلیون ایرانی در انتظار بازگشت تلگرام

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام