برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


با باارزش ترین استارت آپ های آمریکایی آشنا شوید

اخبار مدیرانعمومیبا باارزش ترین استارت آپ های آمریکایی آشنا شوید

دوره دیجیتال مارکتینگ

با باارزش ترین استارت آپ های آمریکایی آشنا شوید

با اینکه تقریباً یک سال از از رسوایی ها و چالش های اخیر شرکت اوبر (Uber) می گذرد، این استارت همچنان با ارزش ترین استارت آپ آمریکا است. در سال اخیر، تعداد کمپانی های خصوصی با ارزش بیش از یک میلیارد دلار یا به اصطلاح تک شاخ ها (unicorns) به شدت رو به رشد بوده است. اما همزمان با شرایطی که تعداد استارت آپ های تک شاخ ها رو به رشد هستند، یک گروه جدیدی از استارت آپ ها نیز شکل گرفته اند: « decacorns»، استارت آپ هایی که ارزش آن ها بیش از 10 میلیارد دلار است.

اوبر و Airbnbs از جمله استارت آپ ها Deccorns به حساب می آیند. با کمک Pitchbook استارت آپ هایی با ارزش بیش از 10 میلیارد دلار مشخص شده اند که در ادامه به 5 تا از باارزش ترین آن ها آشنا می شویم، ناگفته نماند که این استارت آپ ها تاثیر بسزایی در پیشرفت صنعت تکنولوژی داشته اند.

با باارزش ترین استارت آپ های آمریکایی آشنا شوید

شماره 5: Pinterest

ارزش: 12.3 میلیارد دلار

مدیرعامل: بن سیلبرمن

ژوئن 2017، پینترست، 150 میلیون دلار سرمایه گذاری کرد و ارزش آن به 12.3 میلیارد دلار رسید.

این استارت آپ، مجموعه ای از شبکه های اجتماعی و دفترچه خاطرات آنلاین می باشد که در حال حاضر بیش از 175 میلیون کاربر در آن به فعالیت مشغول می باشند که بیش از نیمی از آنها بین المللی هستند. این کمپانی در ماه های اخیر تمرکزش روی بازارهای خارج از کشور نظیر انگلستان، فرانسه، آلمان، ژاپن و برزیل را دوبرابر کرده است. آگوست گذشته، پینترست موفق شد خدمات نشانه گذاری آنلاین Instapaper را هم به دست آورد.

پینترست انتظار دارد که در سال 2017 درآمدی معادل 500 میلیون دلار از طریق تبلیغات کسب کند که 67 درصد بیش از درآمد 300 میلیون دلاری اش سال گذشته خواهد بود.

سال 2016 شایعاتی مبنی بر ورشکستگی Pinterest اعلام شد، اما هجوم سرمایه گذاران نشان داد که نخستین عرضه عمومی آن می تواند باز هم به تعویق بیافتد.

شماره 4: WeWork

ارزش: 21 میلیارد دلار

بنیانگذاران WeWork: میگوئل مک کلوی و آدام نئومان

استارت آپ WeWork سال پرمشغله ای را پشت سرگذاشته است. آن ها بودجه خود را به 4.4 میلیارد دلار از طریق سافت بانک در چند ماه گذشته ارتقا دادند.

آنها ساختمان جدید 850 میلیون دلاری برای ستاد جدید خود خریداری کردند و یک سازمان دیگر در سان فرانسیسکو نیز خریدند. آنها علاوه بر این چندین استارت آپ دیگر را خریدای کرده اند.

WeWork اکنون با ارزش ترین استارت آپ در شهر نیویورک به حساب می آید.

شماره 3: SpaceX

ارزش: 21.1 میلیارد دلار

مدیرعامل: الون ماسک

در جولای سال پیش، SpaceX 350 میلیون دلار در بودجه جدید خود کسب کرد که سبب شد ارزش آن به بیش از 21 میلیارد دلار برسد.

این استارت آپ هوا فضایی توسط الون ماسک میلیاردر معروف راه اندازی شد. این کمپانی سال پیش 16 موشک به فضا پرتاب کرده است. هرچند که در طول این مدت خسارت هایی هم دیده است و یکسری از موشک ها منفجر شدند. اما این کمپانی همچنان به ایده پردازی بلندپروازانه خود را ادامه می دهد. ماسک همچنین می خواهد Tesla Roadster را در سال آینده راه اندازی کند.

شماره 2: Airbnb

ارزش: 31 میلیارد دلار

مدیرعامل: براون چسکی

استارت آپ اجاره خانه Airbnb سال گذشته با مشکلاتی رو به رو شد، اما با این حال او همچنان جایگاه دوم در ایالات متحده را به خود اختصاص داده است.

Airbnb سال گذشته با شکست های زیادی در سان فرانسیسکو و نیویورک روبرو شد. اما باز هم مبلغ 850 میلیون دلار در بودجه در نظر گرفته است. او تصمیم دارد یک سرویس جدید به نام Trips راه اندازی نماید و می خواهد به یک شرکت مسافرتی کامل تبدیل گردد.

مارس 2017، Airbnb ارزشی معادل 31 میلیارد دلار بدست آورد. او در ماه نوامبر استارت آپ دیگری به نام Accomable را در دست گرفت که به افراد دارای معلولیت یاری می رساند تا امکانات رفاهی در جاده ها پیدا کنند.

شماره 1: Uber

ارزش: 68 میلیارد دلار

مدیرعامل: دارا خسروشاهی

با باارزش ترین استارت آپ های آمریکایی آشنا شوید

با اینکه یک سال از رسوایی ها و چالش های اوبر می گذرد، این شرکت هنوز هم با ارزش ترین استارت آپ آمریکاست.

بودجه این استارت آپ تاکسی یاب، در چند سال گذشته تا چند میلیارد دلار افزایش داشته است. از جمله 3.5 میلیارد دلار از صندوق سرمایه گذاری عربستان و 2 میلیارد دلار نیز در قالب یک وام حمایتی. به تازگی هم بلومبرگ در گزارشی ذکر کرد ه سافت بانک ژاپن می خواهد 48 میلیون دلار از سهم سهامداران اوبر را خریداری نماید.

این استارت آپ احتمالا انتظار پایان سال 2017 می کشد. سالی که در آن با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است. در این سال تراویس کالانیک، بنیانگذار این استارت آپ از سمت مدیرعاملی برکنار گردید و از ماه آگوست، دارا خسروشاهی مدیرعامل شرکت شده است.

با باارزش ترین استارت آپ های آمریکایی آشنا شوید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام