برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


سریعترین خودروی جهان رونمایی شد +عکس

اخبار مدیرانعمومیسریعترین خودروی جهان رونمایی شد +عکس

دوره دیجیتال مارکتینگ

سریعترین خودروی جهان رونمایی شد +عکس

برچسب ها: صنعت خودرو

چند هفته از رکوردشکنی بوگاتی شیرون نگذشته بود که حال کونیگزگ آگرا با نسخه‌ی RS موفق شداو را شکست دهد و به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت رسید و زمان خیره‌کننده‌ی ۲۶ ثانیه ثبت کند.

چند هفته پیش بود که بوگاتی شیرون با ثبت زمان ۴۱.۹۶ ثانیه عنوان سریعترین خودروی جهان را به خود اختصاص داده بود اما حالا ابرخودروی مشهور سوئدی موفق شد با اختلاف زیاد ۵.۵ ثانیه‌ای، زودتر از شیرون به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد و توقف کامل داشته باشد. از طرف دیگر، کونیگزگ آگرا RS نه‌ تنها موفق شده سریع‌تر از شیرون به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد، بلکه در ترمزگیری نیز عملکرد بهتری داشته است. به این دلیل که ظرف ۲۶.۸۸ ثانیه به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت و در زمان ۹.۵۶ ثانیه به سکون کامل رسیده است تا در کل، به رکورد باورنکردنی ۳۶.۴۴ ثانیه برسد.

سریعترین خودروی جهان رونمایی شد +عکس

به گزارش ایران، شگفتی‌های کونیگزگ آگرا RS تنها به پارامترهای زمانی مربوط نمی شود؛ زیرا در مسیر نسبتا کوتاهی رکوردشکنی خود را به ثبت رسانده است. این خودرو برای رسیدن به سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت، ۱۹۵۸ متر و برای ایست کامل، مسافت ۴۸۳ متر را طی کرده است. برای درک این رکورد و مسافت آن، باید در نظر داشت که خودرویی با سرعت ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت، در هر ثانیه ۱۱۱ متر از مسیر را طی می کند که بیشتر از طول زمین فوتبال است!

سریعترین خودروی جهان رونمایی شد +عکس

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام