برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


شاسی بلند برقی میتسوبیشی در راه است

اخبار مدیرانعمومیشاسی بلند برقی میتسوبیشی در راه است

دوره دیجیتال مارکتینگ

شاسی بلند برقی میتسوبیشی در راه است

برچسب ها: صنعت خودرو

شرکت خودروسازی معروف میتسوبیشی در نمایشگاه خودروی توکیو امسال، که چهل و پنجمین نمایشگاه آن برگزار خواهد شد، از خودروی شاسی بلند برقی اش رونمایی می کند.

با توجه به توضیحات این شرکت، ارائه این مدل مفهومی جدید به دنبال برنامه توسعه بلندمدتی می باشد که میتسوبیشی را به جایگاه واقعی‌ اش بر می گرداند و این خودروساز را با تغییرات صنعت خودرو همگام می‌سازد.

این مدل مفهومی، قدرت شاسی‌ بلندهای دو دیفرانسیل میتسوبیشی و فناوری جدید خودروهای برقی را با کاربردهای تازه‌ای از هوش مصنوعی ادغام کرده و از لحاظ ظاهری نیز به یک شاسی‌بلند کوپه شباهت دارد.

این شرکت خودروسازی چند عکس‌ از این خودرو را منتشر نموده که قسمت عقب خودرو و نیز دارای آینه‌ بغل است. طراحی نامتعارف آینه‌های بغل این مدل، کنجکاوی کارشناسان را برانگیخته است.

میتسوبیشی با ارائه این خودرو تلاش می کند تا دوران پر افتخار گذشته را بار دیگر تکرار نماید. این خودروی برقی در ماه اکتبر سال‌ جاری در نمایشگاه توکیو رونمایی خواهد شد.

شاسی بلند برقی میتسوبیشی در راه است

شاسی بلند برقی میتسوبیشی در راه است

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام