برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 8 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

رشد فروش فولکس واگن در بازارهای جهانی

اخبار مدیرانعمومیرشد فروش فولکس واگن در بازارهای جهانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

رشد فروش فولکس واگن در بازارهای جهانی

خودروساز آلمانی فولکس واگن با وجود سپری کردن تمامی شرایط سخت، این روزها در شرایط مساعدی به سر می برد و فروش جهانی این خودروساز با رشد قابل توجهی روبرو بوده است به نحوی که در ماه مه 513 هزار و 500 دستگاه خودرو در سراسر دنیا به‌فروش رسیده است.

رشد فروش جهانی فولکس واگن در بازارهای اصلی

 

به این ترتیب فروش این خودروساز آلمانی در ماه مه امسال نسبت به همین ماه در سال گذشته با رشد 5/ 3 درصدی رو‌به‌رو شده است. یورگن استاکمن، مسوول فروش فولکس‌واگن می‌گوید: «مه ماه موفقیت‌آمیزی برای برند فولکس‌واگن بود. فروش ما تقریبا در تمامی بازارهای اصلی رشد کرد؛ لذا فروش در دوره ژانویه تا مه در سطح سال پیش قرار گرفته است. فروش ما به طور تقریبی در تمامی بازارهای اصلی افزایش داشت. لذا فروش در دوره ژانویه تا مه در سطح سال پیش قرار گرفته است. از طرف دیگر بهبود وضعیت رقابت‌پذیری برند این خودروساز آلمانی ادامه خواهد داشت.»

شایان ذکر است که فولکس واگن در اروپا، فروش خود را با 7/ 6 درصد رشد به ثبت رساند و 158 هزار دستگاه فروخت. در آلمان فروش خودروهای فولکس واگن با رشد 6 درصدی روبرو بود و به 50 هزار و 800 دستگاه رسید. شاسی‌بلند تیگوان، به عنوان پرفروش‌ترین مدل فولکس واگن در بازار آلمان معرفی گردد.

ناگفته نماند که فروش فولکس واگن در اروپای مرکزی و شرقی نیز با رشد 7/ 22 درصدی همراه بود.

رشد فروش جهانی فولکس واگن در بازارهای اصلی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام