برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


گرانقیمت ترین خودروی جهان رونمایی شد

اخبار مدیرانعمومیگرانقیمت ترین خودروی جهان رونمایی شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

گرانقیمت ترین خودروی جهان رونمایی شد

برچسب ها: صنعت خودرو

یکی از تولیدکنندگان خودروهای لوکس و گرانبها در دنیا، رولزرویس است که به تازگی از خودرویی رونمایی کرده است که از آن به قیمت 13 میلیون دلار رونمایی شد، این خودر متعلق به یک شخص ثروتمند است که به صورت سفارشی ساخته شده است و تنها یک دستگاه از آن ساخته شده است.

به نقل از خبرآنلاین،این خودرو به نام Sweptail با توجه به پلتفرم رولزرویس فانتوم کوپه تولید شده است اما از سال ۲۰۱۳ مهندسان این کمپانی به سفارش یک شخص ثروتمند در حال کار بر روی آن هستند.

طراحی این خودرو اما از مدل‌ های ونتیج الگوبرداری گردیده و هر شخصی را یاد قایق‌های لوکس می‌اندازد. تاثیر الهام از قایق‌هال لوکس در پشت این خودرو به  طور کامل به چشم می‌خورد. در در بخش عقبی این خودرو شیشه‌ عقب از سقف به روی درب صندوق رسیده و فرمی سه‌گوش را ایجاد کرده است.

در داخل خودرو نیز مهندسان رولزرویس به طور کامل تغییرات ایجاد کرده اند و از تریم چوب و علاوه بر آن چرم طبیعی بهره برده اند. قابل توجه ترین تغییر در این خودرو حذف صندلی‌های عقب و ایجاد فضایی ویژه و چوبی با نورپردازی آبی‌رنگ می باشد. علاوه بر این بخش خاصی برای قرار گرفتن لپ‌تاپ سفارش‌دهنده خودرو تعبیه شده است.

مدیر ارشد این کمپانی اظهار داشت که این کارخانه انگلیسی با تولید این خودرو ثابت کرد که هنوز هم در راس تولید خودروهای خاص و سفارشی قرار دارد. بهای این خودرو که پلاک بسیار خاص 08 نیز دارد ۱۳ میلیون دلار اعلام شده است. بوگاتی شیرون که یکی از گران بهاترین خودروهای دنیاست در بازار جهانی به قیمت ۳ میلیون دلار فروخته می شود.

گرانقیمت ترین خودروی جهان رونمایی شد

گرانقیمت ترین خودروی جهان رونمایی شد

گرانقیمت ترین خودروی جهان رونمایی شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام