برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


رشد قابل توجه درآمد رنو از فروش در ایران

اخبار مدیرانعمومیرشد قابل توجه درآمد رنو از فروش در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

رشد قابل توجه درآمد رنو از فروش در ایران

برچسب ها: صنعت خودرودرآمد

با توجه به افزایش محبوبیت خودروهای رنو در ایران و بالا رفتن میزان فروش این خودروساز در این کشور، درآمد رنو در سه ماه نخست سال جاری به 13.13 میلیارد یورو رسیده است و نسبت به مدت مشابه در سال گذشته رشد نسبتاً خوبی را به دنبال داشته است.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، میزان درآمد این خودروساز فرانسوی در سه ماهه نخست سال 2016، 10.49 میلیارد یوروی بوده است و در سال جاری این میزان به 13.13 میلیارد یورو (14.27 میلیارد دلار) رسیده است.

این در شرایط است که با توجه به برآورد 10 کارشناس که در نظرسنجی رویترز شرکت کرده بودند، تصور می شد میزان درآمد رنوی فرانسه در این مدت زمان سه ماهه به 12.49 میلیارد یورو برسد که درآمد محقق شده فعلی بیش از این مبلغ اعلام شده است.

رشد تقریبا 16 درصدی در تحویل خودروهای جدید مهمترین دلیل در رشد درآمد این خودروساز بوده و درآمد رنو را به میزان 9.2 درصد افزایش داده است.

میزان فروش خودروهای رنو به شرکای صنعتی نظیر خودروی میکراس تولیدی در فرانسه به شرکت نیسان و افزون بر این خودروهای نیمه مونتاژ شده رنو در ایران، میزان درآمد آن را 3.5 درصد افزایش داده است.

رشد قابل توجه درآمد رنو از فروش در ایران

نکته دیگر این که نوسانات اتفاق افتاده در بازار ارز نظیر تقویت روبل روسیه و رئال برزیل، 1.3 درصد به افزایش درآمد رنو کمک کرده است.

شرکت رنو برآورد خود از رشد بازار خودرو در سال جاری را از 1.5 تا 2 درصد به 1.5 تا 2.5 درصد ارتقا داده و بر اهداف 1 ساله این شرکت از جمله افزایش سود عملیاتی و درآمدش تاکید داشته است.

رشد قابل توجه درآمد رنو از فروش در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام