برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 9 آذر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


راه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

اخبار مدیرانعمومیراه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

دوره دیجیتال مارکتینگ

راه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

برچسب ها: صنعت خودرو

با توجه به وجود کارخانه ی کمپانی های خودروسازی همچون رنو، کیاموتورز، فورد، فولکس واگن، دایملر کرایسلر و جنرال موتورز در روسیه، کمپانی آلمانی مرسدس بنز نیز تصمیم گرفت در این کشور و در شهر مسکو کارخانه خود را راه اندازی کند.

به نقل از رامبلر،تصمیم بنز بر این است که در این کارخانه خودروسازی به طور سالیانه تا ۲۵ هزار دستگاه انواع خودرو توسط کمپانی تولید کند.

راه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

اکنون تعداد زیادی از تولیدکنندگان بین‌المللی، انواع خودروهایشان را در روسیه مونتاژ می‌کنند.

کمپانی های فورد، کیا موتورز، رنو، تویوتا، دایملر کرایسلر، فولکس واگن و جنرال موتورز با راه اندازی کارخانه‌های خود در کشور روسیه به تولید در این کشور و صادرات محصولات خود به بازار کشورهای آسیای میانه و شرق اروپا مشغول می باشند.

قیمت خودرو در روسیه کاملاً رقابتی ارائه می شود و خرید خودرو به عنوان منبعی به منظور سرمایه گذاری و کسب درآمد خانواده‌ها محسوب نمی گردد.

راه اندازی کارخانه مرسدس بنز در روسیه

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام