برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


همکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

اخبار مدیرانعمومیهمکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

دوره دیجیتال مارکتینگ

همکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

برچسب ها: شبکه اجتماعیگوگل

اسنپ به منظور خدمات کلود قرارداد 400 میلیون دلاری می بندد، بستن این قرارداد توسط بنیانگذار شبکه اجتماعی اسنپ چت از آنجایی تعجب آور است که این شرکت سال پیش به سختی درآمد 404 میلیون دلار خود را به ثبت رساند و اینطور به نظر می آید که ضعف عملکردی این مجموعه چاره ای جز سرمایه گذاری گسترده برایش نگذاشته است.

همکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

باید در نظر بگیرید که خدمات کلود گوگل در قیاس با مایکروسافت و آمازون چندان گسترده و قابل توجه نبوده و حتی نوپا محسوب می گردد. اما اسنپ چت که در حال بهبود خود در دنیای شبکه های اجتماعی است ترجیح داده برای تضمین موفقیت به گوگل متوسل گردد.

اسنپ چت یک برنامه ارسال و دریافت تصاویر موبایلی است که توسط ایوان اشپیگل و بابی مورفی از دانشجویان دانشگاه استنفورد توسعه داده شده است. با استفاده از این برنامه، کاربران قادر هستند عکس گرفته یا ویدئو ضبط نمایند و در نهایت به آن ها متون یا نقاشی اضافه و آنها را به لیستی از دریافت کنندگان مشخص شده ارسال کنند. این عکس ها و ویدئوها اصطلاحا «Snaps» نام گذاری می شوند.

کاربران افزون بر آن می‌توانند یک بازه زمانی را مشخص کنند که تنها به دنبال آن، دریافت کنندگان قادر هستند عکس ها را مشاهده کنند. بعد از به اتمام رسیدن این بازه زمانی، این عکس ها از دید دریافت کنندگان مخفی شده و از سرورهای اسنپ چت نیز حذف می‌شوند. از ماه نوامبر 2013 این بازه زمانی می‌تواند بین 1 تا 10 ثانیه انتخاب گردد.

همکاری 400 میلیون دلاری اسنپ و گوگل

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام