برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


مالک فیس بوک به دادگاه احضار شد

اخبار مدیرانعمومیمالک فیس بوک به دادگاه احضار شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

مالک فیس بوک به دادگاه احضار شد

مدیران یک شرکت در تگزاس به نام ZeniMax Media از مارک زاکربرگ، مالک فیس بوک، شکایت کرده اند و اظهار داشته اند که وی از فناوری آن ها برای طراحی و عرضه هدست های واقعی مجاز در شرکت Oculus خود، بهره برده است.

بر همین اساس، دادگاهی در دالاس مدیرعامل فیس بوک را در مورد این پرونده شکایت دو میلیارد دلاری به دادگاه فراخواند.

مدیران شرکت ZeniMax Media، شکایت خود را از Oculus  در سال 2014 تقدیم دادگاه نمودند و می گویند Oculus این حق را نداشته است که بدون کسب اجازه از ZeniMax Media از فناوری اختصاصی آن استفاده کند.

مالک فیس بوک به دادگاه احضار شد

با توجه به اینکه فیس بوک این کمپانی را در سال 2014 با پرداخت 2 میلیارد دلار خریداری نمود و مالکیت هدست واقعیت مجازی آن را در دست گرفته است، حالا باید پاسخگوی این منازعه حقوقی در دادگاه باشد.

هم فیس بوک و هم Oculus اتهامات وارده را رد کردند و آنها را بی اساس تلقی نموند. Oculus در بیانیه ای مدعی شده که سرمایه گذاری سنگینی زمینه ابداع فناوری واقعیت مجازی به عمل آورده و از اینکه دیگر کمپانی ها با طرح اتهاماتی سعی در این دارند که اعتبار Oculus را زیر سوال ببرند اظهار تاسف کرد.

Oculus اعلام کرده است که در دادگاه از اعتبار خود دفاع خواهد کرد.

مالک فیس بوک به دادگاه احضار شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام