برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


تبلیغ جالب برای فولکس بیتل +عکس

اخبار مدیرانعمومیتبلیغ جالب برای فولکس بیتل +عکس

دوره دیجیتال مارکتینگ

تبلیغ جالب برای فولکس بیتل +عکس

برچسب ها: تبلیغاتصنعت خودرو

فولکس‌واگن دوست دارد که همه ما را به یاد روزهای خوش گذشته بیاندازد. منظور از این روزهای خوش گذشته، به هر زمانی قبل از سپتامبر ۲۰۱۵ و گزارش EPA از آلودگی اکسیدهای نیتروژن موتورهای دیزلی این شرکت بر می گردد.

اگر هنوز نتواستید فراموش کنید، فولکس‌واگن داز شما دعوت می کند که به دنیای خاطرات سال‌های ۱۹۶۰ میلادی و زمانی که استانداردهای راحت‌تری برای آلودگی وجود داشت، برگردید.

فولکس‌واگن با رونمایی از مدل جدید بیتل، به سراغ یک نوستالژی دیگر برای هواداران رفته است و اخیراً نیز تبلیغ زیبایی از این خودرو را ارائه کرده است.

تبلیغ جالب برای فولکس بیتل +عکس

تبلیغ جالب برای فولکس بیتل +عکس

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام