برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


تهدید دولت آلمان علیه مدیران شبکه های اجتماعی

اخبار مدیرانعمومیتهدید دولت آلمان علیه مدیران شبکه های اجتماعی

دوره دیجیتال مارکتینگ

تهدید دولت آلمان علیه مدیران شبکه های اجتماعی

برچسب ها: شبکه اجتماعی

دولت آلمان مدیران چند شبکه اجتماعی از جمله فیسبوک، توئیتر و گوگل را مورد تهدید قرار داده است و وزیر دادگستری این کشور به مدیران این شبکه های اجتماعی اعلام کرده است در صورتی که این شبکه ها از مطالب نفرت پراکنانه پاکسازی نشوند، حتماً جریمه خواهند شد.

به نقل از فارس، وی هشدار داده که این جریمه ها ممکن است از ابتدای سال آتی اعمال گردند. آلمان تصمیم دارد با قرار دادن قوانین جدید، شبکه های اجتماعی مشهور را مجبور به اشتراک گذاری محتویات مناسب و از انتشار مطالب نفرت انگیز که باعث نفرت پراکنی در بین مردم می شوند، جلوگیری کنند.

تهدید دولت آلمان علیه مدیران شبکه های اجتماعی

از جمله اقداماتی که آنجلا مرکل صدراعظم آلمان در این خصوص مورد نظر خود قرار داده است، می‌توان به دریافت جریمه بر مبنای درآمد سالیانه و گردش مالی این کمپانی ها اشاره نمود. افزون بر این اگر سایت های ذکر شده از پاک کردن مطالب ارسالی ظرف 24 ساعت خودداری نمایند برای آنها جریمه ای حداکثر معادل 500 هزار یورو در نظر گرفته می شود.

نگرانی در مورد سوءاستفاده از شبکه های اجتماعی برای انتشار مطالب نژادپرستانه، افراطی و ... به خصوص بعد از حملات تروریستی داعش به برخی شهرهای اروپایی افزایش یافته و مقامات سیاسی این کشورها بر این باورند شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، گوگل، توییتر و ... به وظایف خود برای مقابله با نفرت پراکنی در اینترنت به درستی عمل نکرده اند.

در پاییز سال 2015 یک گروه کاری در آلمان متشکل از نمایندگان این شبکه های اجتماعی و وزیر دادگستری این کشور تشکیل شد تا این نوع محتوا ظرف 24 ساعت از اینترنت پاکسازی شوند. اما در عمل چنین چیزی اتفاق نیافتاد و بر اساس گزارش ماه سپتامبر دولت آلمان فسبوک فقط در 46 درصد موارد به این وعده خود عمل کرد. این رقم در مورد یوتیوب 10 درصد و توییتر 1 درصد بوده که رقمی بسیار کم و نامناسب می باشد.

تعدادی از منابع خبری اظهار داشته اند که فیسبوک برای پاک کردن 2000 مطلب نامناسب نژادپرستانه و نفرت پراکن 600 نفر را استخدام کرده است، اما این شرکت به طور رسمی این موضوع را تایید نکرده است.

تهدید دولت آلمان علیه مدیران شبکه های اجتماعی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام