برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

نقش استارت آپ ها در رشد اقتصادی ایران

اخبار مدیرانعمومینقش استارت آپ ها در رشد اقتصادی ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

نقش استارت آپ ها در رشد اقتصادی ایران

اگر ایجاد اشتغال را به عنوان موتور محرک اقتصادی، پیشرفت و توسعه بدانیم،‌ می بایست حمایت از ظرفیت کسب و کارهای نوپا را در دستور کارها قرار دهیم. در شرایطی که تعدادی از صنایع امروزه با مشکلات زیادی روبرو هستند که این مشکلات عامل تعطیلی برخی از آنها شده و بعضی از صنایع نیز با حداقل ظرفیت موجود به فعالیت مشغول هستند، ظرفیت رشد و بلوغ استارتاپ‌ها در فعالیتی که کمتر از 10 سال از آن می‌گذرد، بیانگر آن است که می‌تواند مشکلات بسیار زیادی در حوزه اقتصاد و اشتغال‌زایی را با تویت کسب و کارهای نوپا رفع نمود.

یکی از مهمترین آثار پاگرفتن استارتاپ‌ها یا همان کسب‌وکارهای نوپا در شرایطی که بوروکراسی اداری و دولتی در راه ایجاد اشتغال می‌تواند مسیر به سمت موفقیت ایران را کند نماید، همین مساله اشتغال‌زایی است. کسب‌وکارهایی که مبتنی بر فناوری هستند و شکل و شمایل سنتی قبل را ندارند، می توانند با سرعت زیادی رشد کنند و در این راه برای رسیدن به موفقیت به نیروی انسانی جوان، پرتلاش و با انگیزه و قدرتمند نیازمندند که به لطف خداوند در کشورمان جوانان بسیار زیادی با این شرایط وجود دارند که می‌توانند جذب همین استارتاپ‌ها گردند یا خود دست به کارآفرینی بزنند و با ایجاد یک کسب‌وکار، در زمانی کوتاه تعداد زیادی شغل بوجود آورند.

نقش استارت آپ ها در رشد اقتصادی

به نقل از اقتصاد آنلاین، روشن است که جوانان نابغه و قدرتمند ایرانی که ایده‌های خلاقانه خود را تبدیل به کسب‌وکاری می‌کنند که خود مولد درآمد و تولیدکننده مشاغل تازه ای بر بستر دانش و فناوری است، باید بسیار بیشتر از پیش، مورد حمایت قرار بگیرند.

در آخر باید گفت این روزها متاسفانه به علت های گوناگون از رقابت‌های سیاسی و جناحی گرفته تا هشدارهای امنیتی، کارآفرینان جوان و نابغه و فعالان کسب‌وکارهای جو خاصی را حس می‌کنند که اصلاً به نفع اقتصاد و فناوری کشور نمی باشد. و باید گفت متاسفانه عدم آشنایی و آگاهی بعضی از نحوه فعالیت این نوع خاص از کسب‌وکارها، سبب شده که متاسفانه انگشت اتهام به سمت کارآفرینان جوان موفق داخلی نشانه رود. در حال حاضر وقت آن رسیده است که همه همت کنیم تا دست در دست هم با تکیه بر نابغه ها و نخبگان داخلی و در جبهه اقتصادی دشمنان خارجی را وادار به عقب‌نشینی نماییم.

نقش استارت آپ ها در رشد اقتصادی ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام