برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


اشتباه بزرگ فیسبوک که دردسرساز شد!

اخبار مدیرانعمومیاشتباه بزرگ فیسبوک که دردسرساز شد!

دوره دیجیتال مارکتینگ

اشتباه بزرگ فیسبوک که دردسرساز شد!

به دلیل بروز یک نقص فنی در فیسبوک، پیغام های زیادی مبنی بر گرامیداشت و یادبود مارک زاکربرگ و دیگر مدیران بر روی حساب کاربری مدیرعامل شرکت و حساب های بعضی از مردم ارسال شد، به نحویکه دریافت کنندگان پیغام تصور کردند مالکان فیسبوک از جمله زاکربرگ فوت شده اند.

به نقل از فارس، ارسال این پیام ها در این شبکه اجتماعی باعث بروز شایعه شد و افراد زیادی تصور کردند مالکان حساب های کاربری یاد شده و از جمله زاکربرگ مدیر فیس بوک فوت کرده است، اما به فاصله کوتاهی مشخص شد که این موضوع تنها یک مشکل فنی بوده است!

اشتباه بزرگ فیسبوک که دردسرساز شد!

در پیام ذکر شده شده که به یاد مارک زاکربرگ ارسال شده بود از کاربران خواسته شده بود افرادی که وی را دوست داشته اند خاطراتش را با یکدیگر اشتراک بگذارند و یادش را گرامی بدارند. پیام های مشابهی نیز برای برخی دیگر از کاربران فیس بوک ارسال شد.

با توجه به بیانیه فیس بوک، پیام های مذکور به مدت کوتاهی در نمایه های کاربری تعداد از کاربران به نمایش گذاشته شدند و فیس بوک پس از اطلاع از مشکل ذکر شده آن را برطرف نمود. این شرکت این اشتباه را بسیار بد توصیف نمود و از کاربرانی که دچار آن شده اند عذرخواهی کرده است.

اشتباه بزرگ فیسبوک که دردسرساز شد!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام