برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


کاریکاتور: کلش جیب تهرانی ها را زد!

اخبار مدیرانعمومیکاریکاتور: کلش جیب تهرانی ها را زد!

دوره دیجیتال مارکتینگ

کاریکاتور: کلش جیب تهرانی ها را زد!

بازی کلش اف کنلز که در بین ایرانی ها از محوبیبت عجیبی برخوردار است و افراد را به خرج کردن در بازی تشویق می کند. تحقیقات نشان داده است که ایرانی ها 132 میلیارد تومان خرج این بازی کرده اند که در میان آنها تهرانی ها بیشترین هزینه را کرده اند.

نمای کلی از گزارش مربوط به میزان مصرف ایرانی ها نشان می دهد که این بازی نزدیک به 6 میلیون بازیکن ایرانی (معادل 7 درصد کل جمعیت ایران) دارد و البته هزینۀ 132 میلیارد تومانیِ پرداخت شده برای آن توسط همین بازیکنان است که به طور متوسط هر فرد رقمی معادل 75000 تومان برای این بازی هیجان برانگیز هزینه کرده است. تراکم جغرافیای بازیکنان در کشور نیز به ترتیب در استان های تهران، خراسان رضوی، اصفهان، فارس و البرز بوده است که اگر مرکزیت استانی را در نظر گیریم با شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و کرج روبه رو می شویم. جدای از هزینۀ پرداخت شده، هر شخص به طور متوسط یک ماه بیشتر از یک سال از زندگی اش را صرف انجام این بازی کرده است.

کاریکاتور: کلش جیب تهرانی ها را زد!

کاریکاتور: کلش جیب تهرانی ها را زد!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام