برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 4 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


رکورد بیشترین فروش آنلاین جهان توسط علی بابا

اخبار مدیرانعمومیرکورد بیشترین فروش آنلاین جهان توسط علی بابا

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکورد بیشترین فروش آنلاین جهان توسط علی بابا

هر سال در تاریخ 11.11 مراسمی شبیه به Black Friday در چین برگزار می شود که Single Day یا روز مجردها نام دارد، در این روز مردم می توانند کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف هایی بیش از 50 درصد خریداری کنند. روز گذشته که Single Day برگزار شد، فروشگاه آنلاین علی بابا(Alibaba) توانست رکورد فروش آنلاین دنیا را بشکند و 17.8 میلیارد دلار در یک روز بفروشد.

سایت علی‌بابا که از بزرگ‌ترین عمده‌فروش های اینترنتی دنیاست سال پیش موفق شده بود که در روز Single Day، نزدیک به 14.3 میلیارد دلارفروش کند که این مبلغ در سال 2016 با افزایش 32 درصدی همراه بود و به 17.8 میلیارد دلار رسید.

رکورد بیشترین فروش آنلاین جهان توسط علی بابا

میزان فروش امسال در هر ثانیه معادل 175 هزار سفارش بود که بسیار بیشتر از رقم 2.74 میلیارد دلار سال پیش بود و به 3.07 میلیارد دلار رسید. برندهایی که امسال در چین در جایگاه های بالای فروش قرار گرفتند عبارت بودند از اپل، نایک، زیمنس، هایر و میزو، که بیشترین سفارش‌ها را از آن خود کرده بودند.

رکورد بیشترین فروش آنلاین جهان توسط علی بابا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام