برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

اخبار مدیرانعمومیطراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

دوره دیجیتال مارکتینگ

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

برچسب ها: گوگل

یکی از شاخص ترین طراحان خودروهای خودران گوگل در شرایطی که این غول فناوری در تلاش است که اتومبیل‌های هوشمند خود را به محصولی تجاری تبدیل نماید، از ادامه همکاری با گوگل ممانعت به عمل آورد.

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

به نقل از وال استریت، کریس اورمسون که رییس امور فناوری این طرح و مدیر اسبق آن محسوب می شود با انتشار مطلبی در وبلاگ شخصی خود از استعفای خود از شرکت آلفابت خبر داده است.

اورمسون در نوشته است که در حال حاضر آماده چالش های تازه است. اما هیچ توضیح روشنی در مورد دلیل ترک گوگل در شرایط کنونی و مقصد فعلی خود ارائه نداده است. یک سخنگوی گوگل نیز موضوع را تایید کرده است.

این سخنگو در توضیحات خود اشاره کرده است: هنگامی که ایده تولید خودروهای خودران در هفت سال قبل شکل گرفت، این مساله تنها یک ایده بود. کریس نیرویی حیاتی برای پیشبرد این طرح برای ما بوده است و به گروه کمک کرد تا آن را از مرحله تحقیقاتی به یک فناوری زنده تبدیل کند و اکنون این ایده به واقعیت تبدیل شده است.او با گرم ترین آرزوهای ما تصمیم به ترک گوگل کرده است.

از طرف دیگر دو مهندس ارشد دیگر گوگل در همین بخش نیز به نام های دیو فرگوسن و جیاجون ژو هم تصمیم گرفته اند همکاری با طرح اتومبیل های خودران گوگل را متوقف نمایند. این دو مهندس در حال حاضر در آزمایشگاه تحقیقاتی ایکس شرکت آلفابت مشغول به کار می باشند. سخنگوی گوگل در مورد خروج این دو نفر توضیحاتی ارائه نداده است.

طراح کلیدی خودروهای خودران گوگل استعفا داد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام