برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 5 آبان ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


درآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

اخبار مدیرانعمومیدرآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

دوره دیجیتال مارکتینگ

درآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

برچسب ها: شبکه اجتماعیدرآمد

شبکه اجتماعی ژاپنی لاین که در کشورهایی نظیر اندونزی، تایلند و ژاپن از محبوبیت بالایی برخوردار است، در آمار منتشر شده توسط شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن، از فروش استیکرهای رنگارنگش درآمدی بالغ بر 270 میلیون دلار دارد.

به نقل از زومیت، سرویس ارتباطی لاین که توسط یک کمپانی ژاپنی ساخته شده است، در تعدادی از کشور‌های شرقی از محبوبیت بالایی برخوردار است، یه نحوی که می‌توان در برخی از فروشگاه‌ها، تی‌شرت‌ها و عروسک‌هایی را مشاهده کرد که نام و نشان اموجی‌ها و المان‌های مخصوص لاین را در اختیار دارند.

 درآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

باید در ظاهر امر به نظر برسد چنین اپلیکیشن‌های ارتباطی از نظر کسب درآمد با چالش‌های بسیاری روبرو هستند، اما سر زدن به فروشگاه استیکرهای لاین که یکی از پویاترین فروشگاه‌های استیکر در میان شبکه‌های اجتماعی و سرویس‌های ارتباطی است، بیانگر این است که لاین حساب زیادی روی درآمدزایی از فروش استیکرها باز کرده است، بطوریکه با توجه به اطلاعات ارائه شده درآمد سالانه‌ی لاین از محل فروش استیکر تقریبا ۲۷۰ میلیون دلار است.

جهت خرید استیکر‌های موجود در این شبکه اجتماعی می بایست به اپلیکیشن آن مراجعه کرد. همانطور که گفته شد فروشگاه استیکرهای اپلیکیشن لاین یکی از پویاترین مجموعه‌های استیکر می باشد، به دلیل اینکه توسعه‌دهندگان براساس رویدادهای جهانی یا منطقه‌ای، اقدام به انتشار استیکرهای متنوع می‌کنند. به عنوان مثال می‌توان به رخدادهای ورزشی و رویدادهای تقویمی اشاره کرد.

لاین اعلام کرده که کاربران این سرویس روزانه بیش از ۳۸۹ میلیون استیکر برای یکدیگر ارسال می‌کنند. البته باید به این نکته توجه کرد که همه‌ی استیکرهای موجود در فروشگاه پولی نبوده و می‌توان شماری را نیز بصورت رایگان خریداری کرد.

درآمد شبکه اجتماعی لاین از فروش استیکرها؟!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام