برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران ١٤٠٠ روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 12 خرداد ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


نگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

اخبار مدیرانعمومینگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

دوره دیجیتال مارکتینگ

نگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

برچسب ها: مدیریتفیس بوک

فیس‌بوک که زمانی محل اصلی به اشتراک‌گذاری لحظات بی نظیر شخصی، تصاویر کودکان و ... بود اما این روزها پست‌های شخصی در این شبکه اجتماعی رو به نزول است و این موضوع به شدت باعث نگرانی مدیران این مجموعه شده است.

چهره متفکر زاکر برگ و مدیران زیردستش جالب ودیدنی است که به تازگی با خواندن گزارش‌های جدید آماری در The Informatio و Bloomberg بیش از پیش نگران شده‌اند.

نگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

به گزارش خبرآنلاین، هر چند این بدان معنا نیست که لشگر 1 میلیاردی فیس‌بوکی‌ها کاملاً با این شبکه اجتماعی قهر کرده‌اند اما گویا کاربران اپلیکیشن‌های ساده و آسانتری را جایگزین فیسبوک، جهت اشتراک‌گذاری کرده اند و با آنها ارتباط پیدا کرده‌اند.

اسنپ چت، واتس اپ (که متعلق به خود فیس‌بوک می باشد) و یا تلگرام و ... آلترناتیوهایی می باشند که سبب شده کاربران از فیس‌بوک روی‌گردان شوند.

بر اساس آمار جدید 15 درصد از کاربران فعال فیس‌بوک مانند قبل پست نمی‌گذارند و در حال حاضر نیز 39 درصد به‌صورت هفتگی اعلام کرده‌اند که در فیس‌بوک مانند گذشته فعالیت نمی کنند.

فیس‌بوک نیز با اضافه کردن ویژگی‌های جدید مانند On This Day و یا News Feed تلاش کرده است کاربرانش را حفظ نماید اما در کل کارشناسان بر این باورند روزهای افول فیس‌بوک به‌سرعت نزدیک است.

نگرانی مدیران فیسبوک جدی است!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام