برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

تجلیل لس آنجلس تایمز از توافق هسته ای

اخبار مدیرانعمومیتجلیل لس آنجلس تایمز از توافق هسته ای

دوره دیجیتال مارکتینگ

تجلیل لس آنجلس تایمز از توافق هسته ای

روزنامه لس‌آنجلس تایمز نوشت: «وقتی آمریکا و ایران به حرکت در مسیر توافق برای محدود کردن فناوری هسته‌ای تهران شروع کردند، خوشبینان اینطور گفتند که چنین توافقی، می‌تواند راه را برای آشتی مصالحه گسترده‌تر بین دو کشور هموار کند اما این موضوع حتی یک احتمال بعید و دور هم نیست».

این روزنامه نوشت: «در حالی که کلیات توافق (هسته‌ای) مورد موافقت قرار گرفته، آمریکا و ایران در بسیاری از درگیری‌ها و نزاع‌هاییی که جهان عرب را به هرج و مرج کشانده، یکدیگر را در طرف‌های مقابل(و در ضدیت با هم) می‌یابند».در گزارش آمده است: «در یک تصمیم مهم که در بحبوحه مذاکرات ایران توجه کمی را به خود جلب کرده، اوباما اعلام کرد جت‌های اف 16 و تانکهای M1A1 به مصر می‌فرستد».لس‌آنجلس تایمز همچنین با اشاره به مواضع متضاد ایران و آمریکا در منطقه، از یمن که واشنگتن «فعالانه به عربستان سعودی کمک» کرده و سوریه، به عنوان مثال‌هایی از مواضع متضاد دو کشور در خاورمیانه خواند.

در این گزارش آمده است: «نه تنها این نامحتمل است که ایران به یک شریک مطیع و سر به راه تبدیل شود بلکه آمریکا در حال تشدید فشار و شتاب دادن به تعمیر و بازسازی ائتلاف‌های قدیمی خود با تند و تلخترین دشمنان ایران است: شامل رژیم‌های محافظه‌کار سنی از قبیل عربستان سعودی و مصر».روزنامه آمریکایی نوشت: «وقتی چارچوب توافق هسته‌ای حاصل شد، اولین تلفن رئیس‌جمهور اوباما با رهبر یک کشور خاورمیانه، با ملک سلمان پادشاه عربستان سعودی بود و نه بنیامین نتانیاهو از اسرائیل».در پایان این گزارش هم با اشاره به مخالفت‌های متحدان واشنگتن در منطقه با مواضع خارجی اوباما به ویژه در موضوعاتی چون مذاکرات هسته‌ای، یمن و سوریه آمده است: «این فقط انقلابی‌گری در تهران نیست که ادامه درگیری و منازعه را محتمل می‌کند بلکه دولت اوباما نیاز به این دارد که به متحدانش نشان دهد در حال دادن آزادی عمل به ایران نیست».

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام