برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

10 میلیارد تومان، هدیه توفان تهران به نصابهای ماهواره

اخبار مدیرانعمومی10 میلیارد تومان، هدیه توفان تهران به نصابهای ماهواره

دوره دیجیتال مارکتینگ

10 میلیارد تومان، هدیه توفان تهران به نصابهای ماهواره

آسمان تهران روز دوشنبه هفته پیش برای چند دقیقه چون شب تاریک شد و توفانی بی‌سابقه با سرعت 120 کیلومتر تهران را درنوردید. این ماجرا ابعاد دیگری نیز در دل خود داشت که اگر جزو دارندگان دیش ماهواره در پایتخت باشید، درکش کرده‌اید. این باد کم‌سابقه عید نصابان ماهواره را رقم زد. علی جنتی چندی پیش با تکیه بر نتایج یک پژوهش گفته بود ضریب استفاده از ماهواره 71درصد مردم تهران را شامل می‌شود.

اگر به همین آمار استناد کرد و متصور شد که از 2میلیون و 830 هزار نفر خانوار ثبت شده در پایتخت، 71درصدشان صاحب تنها یک دیش ماهواره باشند، بیش از 2میلیون دیش روی پشت بام‌های پایتخت نصب است که البته این آمار بسیار خوش‌بینانه است. در این میان اگر در جریان حادثه اخیر تنها 10درصد دیش‌های ماهواره خانوارهای ساکن پایتخت آسیب دیده باشد و نیاز به نصب مجدد یا تنظیم جهت باشند، گردش مالی 10میلیاردی برای نصابان ماهواره تخمین زده می‌شود.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام