برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 1 بهمن ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

واگذاری هتل‌های هما به تامین اجتماعی به قیمت 653 میلیارد تومان

اخبار مدیرانعمومیواگذاری هتل‌های هما به تامین اجتماعی به قیمت 653 میلیارد تومان

دوره دیجیتال مارکتینگ

واگذاری هتل‌های هما به تامین اجتماعی به قیمت 653 میلیارد تومان

معاون وزیر راه از واگذاری هتل‌های هما با ارزش پایه 653 میلیارد تومان به همین قیمت به تامین اجتماعی خبر داد و گفت: پس از چندین بار عرضه، هتل‌های هما به سازمان تامین اجتماعی واگذار شد و طبق قانون قرار است هزینه خرید این هتل‌ها در اختیار شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران قرار گیرد، تا هواپیما خریداری کنند.

حسین می‌رشفیع در گفت‌وگو با فارس، افزود: هتل‌های هما یکی از شرکت‌های ارزنده است که زمین آن بیش از هتل‌ها قیمت دارد اما چون کاربری هتل‌ها باید حفظ شود؛ بنابراین مجموعه هتل‌ها باید با هم به فروش می‌رسید. وی اضافه کرد: دولت نمی‌تواند هتل‌دار باشد و اختیارات دولت در این زمینه کم است؛ بنابراین باید هتل‌ها به بخش خصوصی واگذار می‌شدند.

می‌رشفیع با بیان اینکه ارزش پایه کل سهام واگذاری 6‌هزار و 531 میلیارد ریال است، گفت: این هتل‌ها با همین قیمت توسط سازمان تامین اجتماعی خریداری شد؛ این مورد براساس مصوبه دولت و قیمت‌گذاری پایه، به همین میزان واگذار شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: براساس قانون بودجه، 500 میلیارد تومان از محل فروش هتل‌های هما برای خرید هواپیما در اختیار ایران ایر قرار می‌گیرد که هواپیما خریداری کند. بنابراین گزارش مجموع گروه هتل‌های هما در سه نوبت، یک نوبت با قیمت جدید (651 میلیارد تومان) و دو نوبت با قیمت قدیم (520 میلیارد تومان) عرضه شد.

‌به گزارش فارس، پس از عدم استقبال از خرید هتل‌های هما، واگذاری هتل‌های هما به تامین اجتماعی بابت رد دیون در حالی از سوی هیات واگذاری تصویب شد‌ که پیش از این چندین بار این شرکت در بازار فرابورس عرضه شد ولی متقاضی خرید نداشت؛ بنابراین نوع واگذاری تغییر کرد.

مجموعه هتل‌های ‌هما 5 هتل در شهرهای تهران، شیراز، مشهد، بندرعباس و اصفهان هستند.


منبع: روزنامه دنیای اقتصاد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام