برای شرکت رایگان در وبینار رابگان جهش های طلایی کسب و کار در ایران 1401 روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری چهارشنبه 15 تیر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «جهش های طلایی کسب و کار»فرصت


بانک ایده تاسیس خواهد شد

اخبار مدیرانعمومیبانک ایده تاسیس خواهد شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

بانک ایده تاسیس خواهد شد

حسن علیزاده رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه‌اندازی «بانک ایده» از سوی این مرکز و با همکاری دانشگاه صنعتی شریف با هدف حمایت از حقوق ایده‌پردازان خبر داد و گفت: بر اساس این طرح هر کس ایده‌ای جدید در حوزه فناوری اطلاعات دارد، می‌تواند آن را در بانک ایده به ثبت برساند تا از حقوق مادی و معنوی مربوط به آن حمایت شود.

وی افزود: تاکنون آیین‌نامه‌ مشخصی در حوزه تولید محتوا نداشتیم و قانون‌ها و آیین‌نامه به صورت کلی بود، اما هم‌اکنون به صورت مشخص در حال فعال شدن در حوزه cp‌ها هستیم.

علیزاده ادامه داد: همچنان که اپراتور سوم محصولات و خدمات ارزش‌افزوده جدیدتری نسبت به ۲ اپراتور فعلی تلفن همراه ارایه خواهد کرد، طبیعتاً سیستم نظارتی کاملی نیاز دارد.

وی همچنین از برنامه این مرکز برای تشکیل اتحادیه بازیهای دیجیتال و راه‌اندازی مسابقات بین‌المللی بازیهای رایانه‌ای جام دیجیتال و نیز اعلام آمادگی ۱۸ کشور برای حضور در این بازی‌ها خبر داد.


به گفته رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، وزرای ارشاد و ورزش و امور جوانان در اختتامیه این بازی‌ها که تا کمتر از دو ماه دیگر و همزمان با لیگ بر‌تر فوتبال در تهران برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.
در این نشست، محمدرضا طلایی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران نیز با اعلام خبر برگزاری همایش «دُرج پارسی» و ساخت نرم‌افزار «دُرج ۴»، هدف از آن را حفظ و گسترش زبان فارسی خواند و از حضور سفرای تاجیکستان در ایران و سفیر ایران در تاجیکستان و نیز رئیس اتاق بازرگانی ایران در این همایش خبر داد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام